freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


‌به گزارش ایسنا، حمیدرضا حاجی‌بابایی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در مسجد جامع زاهدان با بیان اینکه 9 دی روز نمود حقیقی بصیرت است اظهار کرد: انتخابات سال 88 در تاریخ پس از انقلاب بالاترین نقطه افتخار برای ایران بود و حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌رفت که ضامن امنیت ملی و اقتصادی کشور شود که عده‌ای با همکاری دشمن اجازه ندادند ثمرات این حضور به بار نشیند و باعث تحریم‌های اقتصادی کشور شدند.

رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی افزود: امروز انقلاب ما نیازمند حرکتی همچون 9 دی است تا به اتوبان بصیرت و برادری برگشت کنیم.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه هر زمان مردم ایستادند و مقاومت کردند، موفقیت حاصل شد، افزود : آمریکا هر زمان حس کند کشوری ضعیف است، تا جایی مقابل آن پیش می‌رود که آن را از بین ببرد.

وزیر اسبق آموزش و پرورش با بیان اینکه امنیت امروز کشور ما مرهون وحدتی است که در بین آحاد مردم ایجاد شده است، افزود: ما نباید اسیر جناح‌ها و تجلیل‌های سیاسی شویم و حرکت انقلابی را فراموش کنیم.

وی  با بیان اینکه کسانی هستند که دوست ندارند ما در کنار هم متحد باشیم، گفت: آمریکا به دنبال عزت ما نیست و اگر کسی غیر از این فکر کند بصیر نیست.

حاجی‌بابایی تصریح کرد: آمریکا اعتقاد دارد نفت دنیا مال اوست و باید در اختیار او باشد و همه ملل دنیا باید در اختیار او باشند.

وزیر اسبق آموزش و پرورش با بیان اینکه آمریکا ایران را دریاچه‌ای از نفت می‌بیند و این نفت و ثروت را سهم خود می‌داند، گفت: دعوای آمریکا با ما دعوای حاکمیت خود بر خود است و چون قرآن به انسان‌ها بصیرت می‌دهد آمریکا با آن مخالف است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۱:۳۸ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها