freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


برگزاری باشکوه هفتمین سالروز حماسه 9 دی در کردستان
سرویس کردستان-هفتیمن سالروز حماسه 9 دی در کلیه شهرها و بخشهای تابعه استان کردستان به ویژه در شهر سنندج با حضور جمع زیادی از اقشار مختلف مردم انقلابی در سالن آزادی این شهر برگزار شد.
به گزارش کردپرس مردم قدر شناس استان کردستان امروزدر مراسم 9 دی که در مراکز شهرستانهای مختلف استان برگزار شد حضوری پررنگ و انقلابی داشتند و همچنین مردم سنندج د کنار مسؤلان استان در سالن آزادی این شهر این روز حماسه را گرامی داشتند.
9 دی ماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است و مردم شهیدپرور و همیشه درصحنه کردستان بویژه علماء، روحانیون، اندیشمندان فرهنگیان، دانشگاهیان، دانش آموزان، ایثارگران، اصناف و بازاریان، کارکنان ادارات، نهادها و ارگانهای انقلاب اسلامی، نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در منطقه امروز در مراسم هفتمین سالگرد حماسه نهم دی ماه
(روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت) همگام با ملت حماسه ساز و مبارز و غیور ایران اسلامی به این فرمان لبیک گفتند.
سالروز حماسه 9 دی در سالن آزادی شهر سنندج با سخنرانی سردار افشار، مشاور رییس ستاد نیروهای مسلح جمهوری سالامی ایران و حضور جمع کثیری از مردم همیشه در صحنه و انقلابی سنندج و مسئولان استان برگزار شد و مردم با مقام معظم رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کرده و با سر دادن شعارهای انزجار خود را از فتنه گران و دشمنان انقلاب اسلامی اعلام کردند.
مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در آیین طی سخنانی فتنه سال 88 را محصول سال ها تلاش دشمن دانست و گفت: این فتنه یک اتفاق مقطعی نبود و از قبل بر روی آن برنامه ریزی شده بود و تقلب در انتخابات اسم رمز آنان بود.
سردار علیرضا افشار افزود: راس کل فتنه آمریکا بود و تمامی گروه های سیاسی معاند و منافقین که با هم دشمن و مخالف بودند در یک سنگر و یک صف با افراد معاند داخل پیوند برقرار و فضای فتنه آلود ایجاد کردند.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی که امریکای جنایتکار منافع خود را در منطقه و کشورمان از دست داد حرکت جنگ نرم آغاز شد، اضافه کرد: دشمنان در جنگ نرم حوادثی ساختگی خلق می کنند و سپس آن را به حساب نظام جمهوری اسلامی ایران می گذارند.
او بیان کرد: جریان نفاق همواره منافقانه عمل می کند به گونه ای که از اسلام حرف می زند و خلاف آن رفتار و برخورد می کند.
مشاورعالی ستاد کل نیروهای مسلح افزود: این بار نیز لطف الهی شامل حال امت اسلامی شده و تمامی جهان اسلام علیه این فتنه گران و مزدوران آمریکایی صف واحدی دارند و اجازه دستیابی آنان به اهداف شومشان را نمی دهند.
سردار افشار تاکید کرد: در این راستا بصیرت و هوشیاری لازم است و باید حرکتی که دشمن در زمینه فریب افکار عمومی ایجاد کرده برای مردم بیان شود و همه ملت متحد ایران اسلامی که با هر زبان و مذهبی دارای همبستگی هستند به ویژه
افراد فهیم و صاحب نظر و خالص انقلاب عمارگونه در صحنه جنگ نرم حاضر شده و از انقلاب و نظام دفاع کنند و اجازه ندهند اسلام و انقلاب متضرر و ناامنی و فتنه در جامعه ایجاد شود.

کد مطلب: 120866  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۹  |  ساعت: ۱۵ : ۵۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵:۵۲ دیده شده : ۲۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها