freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


‌به گزارش ایسنا، سیدمحمد حسینی در مراسم سالروز 9 دی در فریدون‌کنار، با بیان اینکه اگر حضور مردم در ۹ دی نبود، سرنوشت این کشور مشخص نبود، تصریح کرد: عده‌ای به دنبال براندازی نظام بودند و عده‌ای نیز با آن‌ها همراهی می‌کردند.

‌وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه غرب به این موضوع رسید که باید از داخل به کشور ضربه زد، اظهار کرد: فردی که به عنوان نخست‌وزیر امام و در ظاهر مقید به قانون اساسی بود وارد میدان شدند و این امر موجب تردید برخی در داخل شد.

وی با بیان اینکه فتنه‌گران معتقدند انتخاباتی درست است که آنها پیروز شوند، گفت: این انتخابات در مقطعی بین مردم شکاف و فرصتی را برای غرب ایجاد کرد.

حسینی گفت: حضور ۸۵ درصدی مردم در انتخابات، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در جهان افزایش داده بود. می‌توانستیم در عرصه جهانی برای ارتقای حیثیت جمهوری اسلامی از این پشتوانه مردمی بیشترین بهره را ببریم.

وی با بیان اینکه شاید تخلف اندکی در بخشی از کشور انجام شده بود، اما تقلب به هیچ عنوان معنا ندارد و اتهام است، گفت: در ابتدا از بهانه تقلب در انتخابات آغاز شد و اصل نظام و رهبری را هدف قرار دادند. فتنه‌گران باید ابراز اشتباه کنند. برخی از منافقان همراه آل‌سعود، به همراه بهایی‌ها و غیره در میان مخالفان نظام بودند.

‌وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه برخی‌ها در داخل به جای مرزبندی سکوت کردند، خاطرنشان کرد: حصر حداقل مجازات برای فتنه‌گران است و با توجه به سازمان‌دهی این برنامه، رافت نظام شامل حال آنها شد.

وی گفت: آنهایی که در انتخابات و حوادث پس از آن به نتیجه نرسیدند برای از بین بردن مقاومت مردم، تحریم‌ را افزایش دادند و نقش فرزندان برخی خواص نیز پررنگ بود.

‌وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه فتنه‌گران نمادی از داعش واقعی بودند، گفت: برخی می‌خواهند همیشه در کشور در قدرت باشند و اگر اینطور نشد کشور را به آتش می‌کشند.

حسینی با بیان اینکه بصیرت در این مقطع زمانی بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: روز ۹ دی تجلی پیروزی ما در جنگ نرم است.

وی با بیان اینکه برخی آمریکا را کل دنیا می‌دانند، تصریح کرد: مسئولان کشور تمام مشکلات را به برجام گره زدند و برخی از بزک‌کنندگان چهره آمریکا در داخل می‌گویند هسته‌ای به درد ما نمی‌خورد.

‌وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برخی معتقدند اگر در جهت منافع غرب حرکت کنند آن‌ها می‌توانند به کشور کمک کنند در حالی که اینگونه نیست. مصدق نمونه فریب خورده از آمریکا است.

حسینی با بیان اینکه با وجود بسیاری از وعده‌های اقتصادی از سوی مسئولان، همچنان مشکلات اقتصادی و رکود بر جامعه حاکم است، گفت: پس از اجرای تعهدات برجام از سوی ایران، غرب به تعهدات خود پایبند نیست و تمامی روزنامه‌های بزک کننده چهره آمریکا اذعان به نقض برجام می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مواضع رهبری در خصوص برجام کاملا مشخص بوده است، اظهار کرد: آمریکا در تعامل با دنیا فقط منافع خود را به کار می‌گیرد و رهبری فرمود من به مذاکرات خوشبین نیستم.

وی با بیان اینکه ردپای آمریکا در تمامی خباثت‌های دنیا مشخص است، خاطرنشان کرد: این نشان دهنده ماهیت استکبار است.حسینی با تاکید بر اینکه باید خودباوری را در نسل جوان ایجاد کنیم، گفت: این جوانان انقلابی هستند که باید آینده این نظام را بیمه کنند.

وی در پایان تصریح کرد: مردم باید مطالبه‌گر باشند تا برخی از افراد در جایگاه‌های حساس به کشور آسیب نزنند.


انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳:۴ دیده شده : ۲۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها