freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، حسین مظفر در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در مسجد جامع کرمانشاه، حماسه 9 دی را سند پیوند ناگسستنی ملت با انقلاب برشمرد و افزود: روز 9 دی یوم‌القرآنی بود که در امتداد عاشورا اتفاق افتاد و باید ماندگار شود.

مظفر افزود: دشمنان در جریان فتنه 88 اصل نظام را نشانه گرفته بودند و مردم با شناخت به هنگام این موضوع با تمام قوا به میدان آمده و در برابر دشمنان ایستادند و  با حضور میلیونی خود بار دیگر بیگانگان را مایوس کرده و طومار فتنه‌گران را در هم پیچیدند.

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: حضور و مشارکت مردم در حماسه 9 دی برگ زرین دیگری را به کارنامه درخشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد و فتنه‌گرانی را که برای ضربه زدن به نظام دندان تیز کرده بودند، به زباله‌دان تاریخ سپرد.

مظفر با تاکید بر اینکه فتنه 88 دارای ابعاد گسترده داخلی و خارجی بود تاکید کرد: همگان و به ویژه نسل جوان باید بدانند که فتنه 88 ماهیت ضدانقلابی و براندازی نظام داشت و از یک اعتراض انتخاباتی به اردوکشی خیابانی کشیده شد و با توهین به مقدسات ادامه پیدا کرد و دشمنان در جریان این فتنه برنامه وسیعی را برای براندازی نظام تدارک دیده بودند.

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فتنه 88 ماهیت ضدارزشی داشت، ادامه داد: یکی از ابعاد مهم این فتنه مقابله با ارزش‌ها بود و برخی از افراد در جریان فتنه 88 که در نماز جمعه روز قدس در بین روزه داران حضور پیدا کردند، سیگار به لب داشتند و برخی نیز با بطری‌های آب آمده بودند و برخی با کفش به نماز ایستادند و عده‌ای عکس امام (ره) را پاره کردند و با این اقدامات‌شان دل مردم را سوزاندند و اندوهگین‌شان کردند.

مظفر ادامه داد: در جریان فتنه 88 تمام کانون‌های ضدانقلاب داخلی فعال شدند و آنهایی که با پیروزی انقلاب به گوشه‌ای خزیده بودند به میدان آمدند که در بین‌شان از همه گروه‌ها از سلطنت‌طلب‌ها و منافقین تا اوباش‌ها و بی بندو بارها هم بودند.

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی سپس به ابعاد بین المللی فتنه 88 اشاره کرد و اظهار کرد: در جریان فتنه 88 تمام کانون‌های فعال ضد انقلاب در خارج از کشور فعال شدند و 70 کانون برنامه‌ریزی و اتاق فکر علیه نظام در خارج از کشور تشکیل شد. سفارتخانه‌ها تبدیل به جاسوس‌خانه شد و از ضد انقلاب حمایت کردند و به آنها امید دادند.

فعال کردن رسانه‌ها علیه نظام اقدام مهم دیگر دشمنان در جریان فتنه 88 بود که مظفر به آن اشاره کرد و افزود: دشمنان برای فعال کردن رسانه‌های مختلف هزینه‌های زیادی کردند.

مظفر افزود: با عکس گرفتن از اردوکشی‌های خیابانی و آتش زدن‌ها و دیگر اتفاقات تلاش کردند تا تهران را به عنوان شهری جنگ زده نشان دهند و از این طریق دشمنان داخلی و خارجی را امیدوار کنند.

وی گفت: اختلاف و دودستگی موضوع دیگری بود که در جریان فتنه 88 رخ داد و تلاش شد تا با فتنه‌گری و آمیختن حق و باطل شبهه افکنی کنند و حتی این دودستگی ها و اختلافات را بین خانواده‌ها بکشانند.

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی در ادامه حق‌گرا بودن را یکی از درس های فتنه 88 عنوان کرد و افزود: باید مولفه‌های حق را شناخت؛ چرا که برخی از شخصیت‌ها ممکن است تحت شرایطی بلغزند و چه بسا گرفتار پست و مقام و جاه پرستی شوند و نمونه‌های این اتفاق از سال های ابتدای ظهور اسلام و در زمان پیامبر اکرم(ص) و دیگر ائمه رخ داده است.

وی در ادامه به بیان نقش مقام معظم رهبری در جریان فتنه 88 و حماسه 9 دی پرداخت و تاکید کرد: مقام معظم رهبری با رهبری‌ امام گونه خود فتنه 88 را مدیریت کرد و در برابر خواست نابجای خواص ایستاد و به هیچ کس باج نداد.

مظفر ادامه داد: در جریان فتنه 88 رهبری از فتنه گران خواست تا درخواست‌های خود را مطرح کرده و از راه درست به نتیجه برسانند و در این راستا حتی با سازوکاری مناسب ترتیبی اتخاذ کردند که 10 درصد صندوق های اخذ رای مجددا بازشماری شوند، اما فتنه گران قدرناشناسی کردند  و اعتراضات خود را به اردوکشی خیابانی تبدیل کردند.

وی سپس از بصیرت به عنوان یک شناخت عمیق دورنی یاد کرد که در سایه علم و ایمان و تقوا بدست می‌آید و تاکید کرد: ملت مومن و انقلابی و بصیر ایران اسلامی با رهبری‌ مدبرانه مقام معظم رهبری فتنه 88 را مدیریت کرده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کردند.

مظفر بصیرت را نیاز آینده کشور برای ایستادگی در برابر توطئه‌های گاه و بی گاه دشمنان علیه نظام دانست و ادامه داد: عمل به هنگام و درک لحظه‌ها سبب شد تا دشمنان نتوانند به اهداف شوم خود برسند.

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر اینکه حضور، ایثار و فداکاری مردم در دوران مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در کنار احساس مسئولیت آنان باعث شده تا نظام از تمامی توطئه‌های دشمنان سربلند خارج شود، گفت: مسئولان باید سپاسگزار مردمی باشند که گاه حتی با شکم‌ گرسنه دست از انقلاب برنداشته و نمی‌دارند.

مظفر در ادامه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران در اوج حاکمیت دو فرهنگ منحط لیبرالیسم و کمونیسم که هر یک همانند یک قیچی درصدد قطع ریشه‌های دین بودند به پیروزی رسید، تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی توانست منافع استکبار جهانی و سلطه‌گران را به مخاطره انداخته و بند ناف آمریکای جنایتکار را از منابع و منافع ما قطع کند.

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه  از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب توطئه‌های زیادی را طراحی کرده و فتنه‌گری می‌کردند، ادامه داد: دشمنان از همان ابتدا براندازی نظام را در برنامه داشتند و در این راستا نیز از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کردند و با حربه‌های مختلف مثل تبدیل ایران به ایرانستان و بعد سالهای جنگ تحمیلی ضربه‌های زیادی به نظام وارد آوردند و امروز نیز با تحریم های ظالمانه خود رسیدن به اهداف شوم خود را دنبال می‌کنند.

مظفر ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران با رهبری‌های مقام معظم رهبری توانسته بر همه توطئه‌های دشمنان فائق آمده و با اقتدار به حیات خود ادامه دهد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۶:۱۹ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها