freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


‌به گزارش ایسنا، سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرارهای مالیاتی در سال های اخیر، اظهار کرد: اصولا کسانی مالیات پرداخت می کنند که به واسطه شغل شان در تیررس ماموران امور مالیاتی قرار دارند که شامل کارمندان دولت و بازاریان، اصناف و تولیدکنندگان هستند.

وی با اعلام این خبر که در کشور بیش از 40 درصد فرار مالیاتی وجود دارد، افزود: امسال پیشنهاد ما این بود که به جای اینکه درصد مالیات بر ارزش افزوده افزایش پیدا کند، این موضوع ساماندهی شود به طوری که دولت مکلف به ایجاد بانک اطلاعاتی و اطلاعات بانکی شود تا از فرارهای مالیاتی جلوگیری شود.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مالیات بر ارزش افزوده از 9 درصد به 10 درصد برسد، بار آن روی دوش مردمی است که مالیات خود را پرداخت می کنند؛ بنابراین باید ابزارها و امکانات لازم را برای کاهش فرارهای مالیاتی فراهم کنیم تا به مردم فشار پرداخت مالیات سنگین تر وارد نشود و همه نیز مالیات خود را پرداخت کنند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سئوال که آیا این موضوع در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته تصریح کرد: ما در کمیسیون به صورت هفتگی مسائل روز اقتصاد کشور را مورد تحلیل قرار می دهیم و به عنوان مثال در خصوص انجماد نقدینگی بحث های مفصلی داشتیم که این انجماد چگونه اتفاق افتاده و اگر این روند ادامه پیدا کند، چه خواهد شد؟ همچنین در ارتباط با مسائل پولی و بانکی نیز بحث های بسیاری داریم هر چند برخی از روش ها و سیاست های اقتصادی که در جامعه پیاده سازی می شوند را قبول نداریم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۶:۳۸ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها