freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ثبت احوال دیواندره رتبه اول ثبت صدور شناسنامه رایانه ای را کسب کرد
سرویس کردستان – ثبت احوال دیواندره با صدور 7 درصد بیشتر از تعداد پیش بینی شده رتبه اول صدور شناسنامه رایانه ای را در استان داراست.
به گزارش کردپرس، رئیس ثبت احوال دیواندره اظهار کرد: در آغاز شروع تبدیل کارت ملی به هوشمند این اداره عملکرد قابل قبولی داشته است و از 35 هزار درخواست ثبت شده توانسته ایم 23 هزار مورد کارت ملی هوشمند صادر کنیم.
غلامرضا صفایی در شورای ثبت احوال شهرستان گفت: از تعداد کارت های صادر شده 20 هزار مورد فعال و تحویل داده شده است و هر روز نزدیک به 100 مورد صادر و فعال می کنیم.
وی ادامه داد: حدود 90 درصد کارتهای صادر شده با نرخ دولتی بوده است و تا اکنون برای 17هزار روستایی در شهرستان دیواندره دیواندره کارت ملی هوشمند صادر شده است.
صفایی در مورد آمار وقایع حیاتی افزود: در هشت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 12 درصد آمار ولادت پایین آمده است همچنین نزدیک به چهار درصد نیز وفات در این شهرستان کاهش داشته است.
به گفته این مسئول شهرستان دیواندره در صدور شناسنامه رایانه ای رتبه اول استان را دارا است و در سال 95 با صدور 2627 مورد توانسته است بیشتر از حد مد نظر سازمان شناسنامه رایانه ای صادر کرده است.
وی در پایان گفت: با تلاش همکاران در خوشبختانه عملکرد این اداره از نظر آماری بسیار مناسب هست و در سال جاری نیز در ثبت ولادت و وفات نزدیک به 100 درصد را در مهلت قانونی ثبت کرده ایم.
 

کد مطلب: 120876  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۹  |  ساعت: ۱۶ : ۲۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۰:۱۶ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۹
  • تعداد حاضران : ۱۲۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها