freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، سردار علیرضا افشار طی سخنانی در مراسم ۹ دی در سنندج اظهار کرد: فتنه بزرگ جهانی امروز به وسیله آمریکا و رژیم صهیونیستی در جهان اسلام اتفاق افتاده است. این فتنه بزرگ ملت‌های مسلمان را به جان هم انداخته و جنگ و آشوب را در منطقه به دنبال داشته است.

وی با اشاره به اینکه اصل جریان فتنه ضربه زدن، تخریب و براندازی به نظام بود، افزود: دشمن جریان فتنه را ایجاد کرد و با استفاده از شبکه‌های ماهواره‌ای، فضای مجازی و... سعی داشت مردم را مشغول نگه دارد و به اهداف شوم خود برسد.

مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، آمریکا را رأس کل فتنه ۸۸ دانست و بیان کرد: تمامی گروه‌های سیاسی معاند و منافقان در یک سنگر و یک صف با افراد معاند داخل ارتباط پیدا کرده و فضای فتنه‌آلود ایجاد کردند.

وی گفت: از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی آمریکای جنایتکار با فکر به تهدید افتادن منافع خود در کشور جنگ نرم را علیه ما طراحی کرد و تاکنون نیز همچنان ادامه داشته است.

افشار افزود: بالاترین خطر برای یک ملت انقلابی این است که افراد و شخصیت‌های انقلاب همسو با دشمن باشند. در این راستا ملت ایران به ویژه نخبگان و افراد آگاه به مسائل روز باید جریان را برای مردم بازگو کرده و آنان را آگاه کنند.

مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، افزود: لطف الهی شامل حال امت اسلامی شده و تمامی جهان اسلام علیه این فتنه گران و مزدوران آمریکایی صف واحدی دارند و اجازه دستیابی آنان به اهداف شومشان را نمی‌دهند.

افشار با بیان اینکه استکبار جهانی از اهداف خود دست نخواهد کشید، گفت: دشمنان برای ضربه زدن به روح و روان ملت ما دست به هر توطئه‌ای می‌ زنند و مردم با بصیرت و هوشیاری در مقابل این توطئه‌ها ایستادگی می‌کنند.

وی افزود: در شرایطی که دشمن همه توان خود را برای فریب افکار عمومی به کار بسته بود ملت ایران سرافرازانه پیروز شد.

افشار با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی نه تنها ضد اسلام بلکه ضد دین نیز هستند و با ایجاد اختلاف و تفرقه بین همه ادیان آنان را به جان هم می‌اندازند، یادآور شد: در کشور ما ادیان توحیدی در کنار هم و هماهنگ با هم بوده که این امر باعث شده رحمت الهی شامل حال همه مردم ‌شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۶:۴۵ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها