freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کاربران زیادی که از آینده‌ی ویندوز موبایل و گوشی‌های مایکروسافت ناامید شده‌اند، چشم به محصول آتی ردموندی‌ها دوخته‌اند تا شاید بر اساس شایعات قبلی یک دستگاه انقلابی باشد. این گوشی که گفته می‌شود با نام Surface Phone معرفی خواهد شد، دارای فرم‌فکتور جالبی است که می‌تواند برگ برنده‌ی مایکروسافت باشد. امروز تصویری منتسب به سرفیس‌فون مایکروسافت در شبکه‌ی ویبو منتشر شده است که واقعی به نظر می‌رسد.

البته نمی‌توان به طور قطع گفت این گوشی همان سرفیس‌فون مورد نظر است؛ ولی با اینکه تصاویر و مشخصات متعددی در گذشته از این دستگاه منتشر شده است، این بار می‌توان به‌وضوح عبارت سرفیس‌فون را مشاهده کرد.

ضمن اینکه این تصویر زمانی منتشر شده است که منابع مطلع از زنجیره‌ی تأمین مایکروسافت مدعی شده‌اند ردموندی‌ها قراردادی با پگاترون به‌عنوان تولیدکننده‌ی سرفیس‌فون منعقد کرده‌اند.

کاملا واضح است که مایکروسافت هنوز تجارت گوشی‌های هوشمند را رها نکرده است و قصد دارد با تغییر استراتژی دوباره حضور قدرتمندی را  جشن بگیرد. بی‌شک سرفیس‌فون می‌تواند اولین گام در این مسیر باشد.

هنوز تا زمان معرفی رسمی سرفیس‌فون مایکروسافت زمان زیادی باقی‌ مانده است و پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد این گوشی جذاب اواخر سال ۲۰۱۷ رونمایی خواهد شد. البته اگر سرفیس‌فون اوایل سال ۲۰۱۸ معرفی شود، شگفت‌زده نخواهیم شد!

اگر تصاویر زیر صحت داشته باشند، می‌توانیم با سبک طراحی کلی سرفیس‌فون مایکروسافت بیشتر آشنا شویم.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۰:۳۴ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها