freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یک هزار پرونده اشتغال زایی نیازمندان جویای کار ایلام پشت دروازه بانکهای این استان
سرویس ایلام- مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: تعداد بیش از هزار و 880 پرونده اشتغال زایی مددجویان جویای شغل این استان برای دریافت تسهیلات شغلی تحویل بانکهای عامل این استان شده است.

به گزارش کردپرس، ضیاء رضایی در دیدار با مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان ایلام گفت: از این  تعداد پرونده تاکنون 820 مورد آنها به سرانجام رسیده و به صاحبان آن تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شده  است.

وی افزود: برای اجرای این 820 طرح اشتغال زایی112میلیارد ریال اعتبار بانکی ارزان قیمت پرداخت شده است.

مدیرکل امداد استان ایلام تصریح کرد: هم اکنون بیش از هزار و 60 پرونده تکمیل شده که به بانکهای استان ارسال شده است در انتظار پرداخت تسهیلات از سوی بانکهای این استان هستند.

رضایی با اشاره به اینکه  اشتغال و خودکفایی خانواده های مورد حمایت و نیازمندان جویای کار به عنوان اصلی ترین راهبرد توانمندسازی اقتصادی گروههای هدف این نهاد است تصریح کرد: همکاری بانکهای عامل در این زمینه می تواند در تحقق سریع تر این مهم بسیار تأثیرگذار باشد.

مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان ایلام نیز در این دیدار در سخنانی گفت: تاکنون از 50 درصد سهم ابلاغی به این بانک جهت پرداخت تسهیلات به خانواده های مددجو حدود 55 درصد آن تخصیص یافته است و در تلاش هستیم تا پایان سال مابقی آن نیز تخصیص و جذب شود.

هوشنگ حیدرنژادی افزود:  پرداخت تسهیلات به خانواده های مددجو از طریق شعبات این استان معمولا در زمینه اجرای طرح های کشاورزی،باغداری، پرورش دام سبک و سنگین و نیز  موارد دیگر بوده است.

وی تصریح کرد: بانک کشاورزی همواره به تعهدات خود در زمینه پرداخت تسهیلات به خانواده های مددجو عمل کرده است و امسال نیز امیدواریم بتوانیم این مهم را محقق سازیم.

 
 

کد مطلب: 120777  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۹  |  ساعت: ۱۹ : ۵۸

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۷:۴۱ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها