freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرنگار ایسنا، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری امشب در مراسم گرامیداشت ۹ دی در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) افزود: این روز بصیرت عمیقی را از مردم ایران به نمایش گذاشت و همه توطئه‌های دشمن را خنثی کرد و آخرین میخ را بر پیکره تابوت فتنه‌گران زد.

وی با بیان اینکه ۹ دی عشق و علاقه مردم را نسبت به اهل بیت(ع) و ارزش‌های دینی به خوبی نشان داد، گفت: فتنه گران قصد داشتند با فتنه خود نظام را از میان ببرند اما مردم در این روز با حضور گسترده خود بساط فتنه و فتنه گری را برچیدند.

وی تصریح کرد:۹ دی نقطه عطفی است در تاریخ انقلاب و یوم اللهی است که نمی‌توان تنها آن را یک راهپیمایی قلمداد کرد. این روز یک پیچ تاریخی مهمی بود که فراموش شدنی نیست.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ملت ایران باید هوشیار باشند و بدانند که دشمن درجهت براندازی نظام با ابزارهای نوین و جدیدی به میدان آمده است.

وی خاطرنشان کرد:دشمن حتی با ایجاد جنگ‌های نیابتی آن هم با کمترین هزینه‌ای در منطقه در جهت براندازی حکومت‌های قانونی تلاش می کند که نمونه‌های آن را در سوریه و عراق شاهد هستیم.

حجت الاسلام ذوالنوری گفت:دشمن با شیوه‌های دیگری نیز بر براندازی نظام تلاش می‌کنند و در قالب انقلاب‌های مخملی اهداف خود را پیش می برند.

وی یادآور شد:دشمن در جریان ۸۸ با فتنه و حیله گری قصد داشت با روش‌های نرم در براندازی نظام گام بردارد اما بصیرت و آگاهی ملت ایران دشمن را ناکام گذاشت.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۸:۳۲ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها