freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دونالد ترامپ به خبرنگاران گفت بهتر است جنجال ها در مورد حملات سایبری روسیه را رها کنند و به سراغ زندگی شان بروند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ با تداوم جنجال های مربوط به حملات سایبری روسیه و هک اطلاعات در کمیته مرکزی حزب دموکرات آمریکا؛ خبرنگاران با اشاره به این جنجال ها؛ نظر 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری منتخب آمریکا را در این رابطه پرسیدند.

ترامپ با بی تفاوتی در پاسخ به این سئوال گفت که معتقد است که همه باید این قائله را رها کنند و به سراغ زندگی عادی خود بروند.

وی در توجیه این عقیده گفت: رایانه به شدت زندگی ها را پیچیده کرده است، عصر رایانه کار را به جایی رسانده که هیچ کس نمی داند چه خبر است و ماجرا چیست.

وی افزود که گرچه کشورش در این عصر هم از سرعت برخوردار است و هم از بسیاری چیزهای دیگر اما او مطمئن نیست که آیا آمریکا از آن امنیتی که نیاز دارد برخوردار هست یا نه؟

'ترامپ' با خودداری از پاسخ صریح به سئوال خبرنگاران درمورد اظهارات 'جان مک کین' و 'لیندزی گرام' که گفته بودند به رغم مخالفت ترامپ به اقدام علیه 'ولادیمیر پوتین' رئیس جمهوری روسیه خواهند پرداخت و تحریم های سنگینی را علیه او به اجرا درخواهند آورد؛ فقط گفت: نمی داند آن ها چه فکری دارند چون هنوز با آن ها گفت وگو نکرده است و فقط اضافه کرد که لیندزی گرام زمانی رقیب او بوده و در مقابل وی برای ریاست جمهوری آمریکا فعالیت می کرده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱:۵۸:۵۹ دیده شده : ۵۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۱
  • تعداد حاضران : ۱۶۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها