freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت:طی 9 ماه امسال بیش از یک هزار و 500 نفر از معتادان خیابانی در24 مرکز بهاران شهر تهران پذیرش شده اند.

بازپروری معتادان تهرانی در 24 مرکز بهاران پایتخترضا قدیمی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داش:با توجه به سرمای شدید هوا به منظور ساماندهی کارتن خواب ها نسبت به جمع آوری این افراد توسط گشت های شبانه این سازمان در خیابان ها، میادین و چهارراه ها و انتقال این افراد بوسیله اتوبوس های مجهز به پتو و مواد غذایی به مددسرا اقدام شده است.

وی ادامه داد:با آغاز فصل زمستان و ورود موج سرما در پایتخت، تعداد مراجعان به مددسرا 20 درصد افزایش یافته و در همین جهت نیز فعالیت مددسراها تا پایان سال بصورت شبانه روزی خواهد بود.

قدیمی تصریح کرد:همچنین شهروندان می توانند به منظور کمک به کارتن خواب ها برای اهدای اجناسی مانند پتو، لباس گرم و مواد غذایی به این افراد با شماره تلفن4379 تماس بگیرند. 

وی تأکید کرد:طرح جذب و ساماندهی معتادان متجاهر با همکاری قوه قضاییه، نیروی انتظامی و شهرداری تهران انجام شد که در این طرح حدود2 هزار و500 معتاد جذب و در مراکز مربوط به شهرداری تهران  پذیرش شده اند همچنین طی9 ماه امسال نیز یک هزار و500 نفر به24 مرکز بهاران شهر تهران انتقال یافتند.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد:این مددجویان به مدت2 تا4 سال در مراکز بهاران نگهداری و در این مدت درمان های روحی، روانی و مشاوره های مددکاری بزای این افراد انجام می شود. 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۷:۴۱:۳۹ دیده شده : ۹۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها