freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383541/13  زمان: 08:09  1395/10/10  بازدید: 14,959

بازیکنان استقلال خوزستان شب گذشته به دیدار استاندارشان رفتند تا جویای آخرین وضعیت مشکلات‌شان شوند.

به گزارش "ورزش سه"، غلامرضا شریعتی بارها عنوان کرده پیگیر حل مشکلات استقلال خوزستان است و حتی در تمرینات این تیم نیز حضور یافته اما شب گذشته و در آستانه آغاز نقل و انتقالات لیگ برتر شاگردان سیروس پورموسوی به دفتر استاندار خوزستان رفتند تا از آخرین شرایط مشکلات و رسیدگی به آن باخبر شوند.


بسیاری از بازیکنان استقلال خوزستان پیشنهادات خوبی دارند اما امیدوار هستند تیمی که فصل گذشته قهرمان و آسیایی کردند مشکلاتش هرچه زودتر حل شود تا آنها در این تیم بمانند و به همین منظور امشب با استاندار خوزستان دیدار کردند که در این جلسه نفراتی همچون رحیم زهیوی، محمد طیبی، حسن بیت‌سعید و دیگر ستاره‌های این تیم حضور داشتند.


در این جلسه بهمن روشنایی سرپرست تیم استقلال خوزستان اظهار کرد: چرا ما باید باوجود قهرمان شدن در لیگ برتر تا این اندازه مشکلات داشته باشیم؟؛ چهار بازیکن تیم ملی نوجوانان که در مسابقات آسیا حضور داشتند از استقلال خوزستان بودند؛ چرا باید اجازه جدایی به آنها و ستاره‌های تیم بزرگسالان داده شود درحالی که استان خوزستان صنعت زیادی دارد ولی هیچکس به تیم کمک نمی‌کند؛ منابع زیادی ازجمله بازیکنان فوتبال در خوزستان هستند، چرا باید دیگر شهرها از آنها بهره ببرند؟


هدایت ممبینی عضو خوزستانی هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال نیز که در این جلسه حضور داشت با بیان اینکه هنوز هم برای کمک به استقلال خوزستان دیر نشده است، عنوان کرد: اگر قرار است به تیم کمک شود همه بیایند و مردانه کمک و همراهی کنند تا وضعیت بچه‌های تیم سر و سامان پیدا کند؛ چند سال قبل هم فولاد قهرمان لیگ برتر شد ولی در آسیا به مشکل خورد؛ اگر هم نمی‌خواهید به این تیم کمک کنید بگویید تا بازیکنان در نیم‌فصل به دنبال زندگی‌شان بروند.


شریعتی استاندار خوزستان هم در نشست با بازیکنان استقلال خوزستان گفت:  تمام تلاش من این است که با توجه به پیگیری هایی که برای رفع مشکلات مالی این باشگاه داشته ام و همچنان ادامه دارد حداکثر تا روز دوشنبه هفته آینده، مبلغی بین دو تا سه میلیارد تومان به باشگاه تزریق شود که این مبلغ از چند قسمت مختلف تامین می شود.


 ضمن این که در تلاش هستیم که با خریداری مواد اولیه از صنایع فولاد و در اختیار گذاشتن آن به گروه ملی جهت تولید، پول باشگاه و حقوق کارگران گروه ملی نیز به صورت کامل پرداخت شود.


 شما تا این جای کار نسبت به استان تعصب داشته اید و از شما می خواهم در ادامه لیگ و همچنین رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با تعصب کار و افتخارآفرینی کنید.

 

همچنین شیرمردی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز نیز در این جلسه قول همکاری و کمک به استقلال خوزستان داد.

 

 

 

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۸:۴۰:۱۸ دیده شده : ۱۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۵۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها