freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مشارکت مردم در زمان وقوع حوادث جاده ای، یک مسئولیت مدنی است
سرویس کرمانشاه- رئیس پلیس راه استان با بیان اینکه مشارکت مردم در زمان وقوع حوادث جاده ای، یک مسئولیت مدنی است، گفت: با توجه به اینکه این گونه خطرات به صورت ناگهانی روی می دهند، از همگان می خواهیم به وظیفه شهروندی خود عمل کنند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سرهنگ "فضل الله شیری" اظهار داشت: مجموعه کارکنان پلیس راه در قالب طرح زمستانی کنترل راه های استان، هم اکنون در گردنه ها و مناطق برفگیر استان به صورت شبانه روزی مستقر و مشغول ارائه خدمات به هموطنان می باشند.
وی افزود: حدود 17 تیم مجرب در این طرح مشارکت دارند که علاوه بر کنترل های ترافیکی، به ارائه خدماتی مانند امداد رسانی به مجروحان حوادث و در راه ماندگان با همکاری سایر ارگان های خدمات رسان اقدام می کنند.
سرهنگ شیری خاطر نشان کرد: در بسیاری از مواقع، نواقص و موانع ناگهانی و پیش بینی نشده ای مانند ریزش کوه و سقوط قطعات و اجزای خودروها و بارهای آنها بر روی جاده ها اتفاق می افتد که می تواند باعث ایجاد خطر حتمی شود، در حالی که مجالی برای تاخیر در رفع آن نیست.
رئیس پلیس راه استان ادامه داد: در چنین شرایطی کارکنان پلیس راه با درک به موقع خطرات، رأساً اقدام به رفع خطر و یا ایمن سازی محل تا رسیدن ماموران و تجهیزات راهداری می کنند.
سرهنگ شیری تصریح کرد: البته مشاهده اینگونه خطرات و اقدام برای رفع آنها در حد توان می تواند یک مسئولیت مدنی باشد، که از همگان می خواهیم با توجه به اینکه این گونه خطرات به صورت ناگهانی روی می دهند به وظیفه شهروندی خود عمل کنند و نسبت به گزارش حادثه یا اقدام مستقیم مبادرت ورزند، تا ایمنی جاده ها با مشارکت همگانی دچار اخلال نشود.

کد مطلب: 120893  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۰  |  ساعت: ۹ : ۱۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۹:۲۷:۱۷ دیده شده : ۳۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها