freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، رای‌الیوم نوشت: ایران پس از توافق هسته‌ای از بحران اقتصادی و سیاسی خارج شد، در همان زمان هم‌پیمانانش در عراق و سوریه پیروزی‌های زیادی به دست آوردند که این به نفع ایران است.

این روزنامه در ادامه با طرح ادعایی درباره نقش ایران علیه عربستان در یمن نوشته است: ایران اگر در این جنگ پیروز شود بر تنگه استراتژیک باب‌المندب نیز مسلط می‌شود.

همچنین این روزنامه نوشت: در اکتبر سال 2017 مصر به نفع روسیه و سوریه موضع گرفت و این برخلاف موضع عربستان است زیرا عربستان خواستار براندازی دولت بشار اسد است. در پی این موضع‌گیری بین کشور مصر و کشور عربستان بحران ایجاد شد و این به نفع ایران است. به نظر می‌رسد در سال 2017 گروهک تروریستی داعشی از عراق و سوریه خارج خواهد شد و روسیه در آینده راه‌حلی برای بحران سوریه ایجاد خواهد کرد و این به نفع دولت بشار اسد، ایران و حزب‌الله خواهد بود.

رای‌الیوم در آخر نوشت: عربستان و کشورهای عربی حاشیه خلیج‌فارس احساس می‌کنند که دولت اوباما آنها را در درگیری با ایران تنها گذاشته است.

ادعاهای این روزنامه در شرایطی مطرح شده است که جمهوری اسلامی ایران همواره بر ضرورت وحدت و پرهیز از ایجاد تفرقه به خصوص در بین کشورهای منطقه تاکید کرده و هیچ‌گاه در امور داخلی هیچ کشوری دخالت نداشته و در همه مباحث یادآور شده است که تصمیم‌گیری در مورد امور کشورها را باید به مردم آن کشور واگذار کرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۵:۷ دیده شده : ۲۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۳۶
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها