freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

رئیس شبکه دامپزشکی استان کرمانشاه:
پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان نیازمند افزایش سطح آگاهی مردم است
سرویس کرمانشاه- در راستای پایش و مراقبت جهت جلوگیری از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان لازم است تمامی ادارت همکاری کرده و با افزایش سطح آگاهی مردم و بدون ایجاد نگرانی نسبت به مقابله با این بیماری اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، دکتر نادر پرور در مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب که با حضور فرماندار، مدیر جهاد کشاورزی و جمعی از مدیران این شهرستان برگزار گردید، اظهار داشت: شرایط خاص و مرزی بودن این شهرستان در کنار تراکم زیاد دام های عشایر در این منطقه همکاری فرمانداری و مسئولان شهرستان در اجرای برنامه های مربوط به دامپزشکی را می طلبد.
 وی با اشاره به انجام مایه کوبی رایگان دام های سبک علیه بیماری تب برفکی، افزود: تدابیر لازم اندیشیده شده تا با همکاری بخش خصوصی و دولتی دام سبک شهرستان علیه این بیماری واکسینه شوند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: طرح واکسیناسیون رایگان دام های سبک علیه بیماری تب برفکی در 40 روز کاری انجام می شود و تامین واکسن نیز به طور کامل انجام شده است. مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه موضوع شیوع بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان را یادآور شد و بیان داشت: با توجه به ایجاد کانون هایی از این بیماری در استان، خوشبختانه جمعیت طیور صنعتی درگیر این بیماری نشده اند.
دکتر پرور تصریح کرد: در راستای پایش و مراقبت جهت جلوگیری از این بیماری لازم است تمامی ادارت شهرستان همکاری کرده و با افزایش سطح آگاهی مردم و بدون ایجاد نگرانی نسبت به مقابله با این بیماری اقدام کنند.
 وی جلوگیری از فعالیت مراکز غیرمجاز عرضه مرغ زنده را مورد تاکید قرار داد و گفت: خوشبختانه در سطح شهرستان سرپل ذهاب فرمانداری این شهرستان تلاش لازم برای برخورد قانونی با این مراکز را داشته و اکثر این مراکز با درایت فرمانداری و همکاری ادرات مرتبط خصوصا دستگاه قضایی و انتظامی پلمب شده است.
جهانبخش حیدری فرماندار سرپل ذهاب نیز در ادامه اظهار داشت: با توجه به مرزی بودن شهرستان سرپل ذهاب این شهرستان همواره در معرض تهدید انواع بیماری ها و ورود آن به کشور است.
 وی تصریح کرد: با توجه به اینکه اقتصاد شهرستان سرپل ذهاب بیشتر بر کشاورزی و دامپروری متکی است، از این رو کنترل بیماری های دامی و حفظ سرمایه دامی از طریق برنامه های شبکه دامپزشکی بسیار حاىز اهمیت است. وی ضمن تشکر از تلاش های دکتر مرادی رئیس سابق شبکه دامپزشکی و آرزوی موفقیت برای دکتر عظیمی افزود: علاوه بر حمایت کامل مجموعه فرمانداری کلیه ادرات شهرستان نیز حسب نیاز با شبکه دامپزشکی حداکثر همکاری را خواهند داشت.
گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات دکتر مرادی در زمان تصدی پست ریاست شبکه دامپزشکی با اهداء لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد.

کد مطلب: 120892  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۰  |  ساعت: ۱۰ : ۴۸

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴:۲۹ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها