freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383574/1  زمان: 08:32  1395/10/10  بازدید: 779

رییس کمیته انضباطی فدراسیون بوکس دلیل حواشی به وجود آمده در مسابقه‌های قهرمانی کشور را تصمیم‌گیری‌های احساسی و غیر حرفه‌ای دانست.

به گزارش "ورزش سه"؛ تیمسار هوشنگ امینی در گفت‌وگو با ایسنا درباره حواشی به وجود آمده در این رقابت‌ها اظهار کرد: سطح مسابقه‌ها به دلیل وجود بوکسورهای قدرتمند بسیار بالاتر از سال‌های گذشته بود اما در همه رقابت‌ها و ورزش ‌ها اعتراضات وجود دارد. به دلیل اینکه در مسابقه‌های بوکس نتیجه زحمات مربیان و ورزشکاران در یک روز مشخص می‌شود، طبیعتاً استرس و فشار زیادی بر روی عوامل تیم وجود دارد. این کج‌رفتاری‌ها در بوکسورها و تیم‌هایی که جوانتر هستند بیشتر است.

 

هوشنگ امینی در مورد برگزاری جلسه کمیته انضباطی و جریمه عوامل حاشیه‌ساز در راستای رسیدگی به این بداخلاقی‌ها ادامه داد: برای برگزاری جلسه کمیته انضباطی با آقای دانشمندفرد و آقای ناطق نوری هماهنگ خواهیم کرد تا به این مسائل رسیدگی کنیم. قطعا جریمه‌هایی برای این افراد مد نظر خواهیم گرفت. با توجه به جلسه‌هایی که خواهیم داشت چون همه عوامل باید حضور یابند، تقریبا یک تا یک و ماه و نیم دیگر جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به این رفتارها برگزار خواهد شد.

 

او با اشاره به اینکه اعتراضات بین تیم‌های بزرگسالان بیشتر است تاکید کرد: چون که مسابقه‌های بزرگسالان برای حضور در تیم ملی موقعیت خوبی است همه بوکسورها دوست دارند پیروز باشند و به همین دلیل اعتراضات زیادی است. اما در تیم‌هایی که بوکسورهای جوانتری دارند اعتراضات بسیار بیشتر است.

 

امینی در مورد برنامه‌های فدراسیون و کمیته انضباطی برای کم شدن این اتفاقات در بوکس اظهار کرد: برنامه کمی که برای این مشکل وجود دارد را می‌خواهیم با برگزاری کلاس‌های توجیهی برطرف کنیم. از بزرگان می‌خواهم که در این کلاس‌ها حضور یابند تا دیگر شاهد این رفتارها نباشیم. بسیار پیش آمده است که مربیان بعد از اعتراضات به کمیته انضباطی خواسته شده‌اند ولی پس از آمدن اظهار پشیمانی کرده‌اند که نباید این گونه باشد

.

او در پایان با اشاره به داور مصدوم که بر اثر بیماری قلبی در مسابقه‌های قهرمانی کشور خبرساز شده بود نیز افزود: این داور از داوران بسیار خوب بوکس ایران بود و نباید با توجه به عمل باز قلبی که داشت در این رقابت‌ها حضور می‌یافت. او می‌خواست خداحافظی کند که متاسفانه دچار ناراحتی شد اما در حال حاضر شرایط جسمی خوبی دارد.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰:۱۲ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها