freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نامه صلاح الدین دمیرتاش از زندان ادیرنه به نمایندگان و اعضای HDP
سرویس ترکیه- مسئولیت خطیری در این برهه از تاریخ بر عهده شما است و رفتار بدون تردید شما در انجام مسئولیت های خود یگانه موضوع روحیه بخش برای بنده است. آگاه باشید و بدانید که این وضعیت گروگانگیری زیاد ادامه نخواهد داشت.
به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری دوغان، صلاح الدین دمیرتاش، رئیس مشترک حزب دموکراتیک خلق ها از زندان تیپ F ادیرنه به اعضا و نمایندگان حزب دموکراتیک خلق ها نامه نوشته که این نامه برای صورت مکتوب به تمام اعضا و نمایندگان حزب فرستاده شده است.
در این نامه آمده است: «دوستان با ارزشم، در راه دشوار مبارزات سیاسی خود مدتی است که به اجبار نقل مکان کرده ایم. ولی ثبات قدممان، روحیه و شور سیاسیمان از هر زمان دیگر بیشتر است. از شما میخوام این موضوع را از صمیم قلب قبول کنید. حزب دموکراتیک خلق ها برای تمام ترکیه یگانه منبع امید است. نیاز ما به ملت و احتیاج ملت به ما در راه آزادی و صلح و حس همبستگی به یکدیگر بسیار قوی تر از آنی است که با دیوارهای زندان محدود شود.
دوستان، مسئولیت خطیری در این برهه از تاریخ بر عهده شما است و رفتار بدون تردید شما در انجام مسئولیت های خود یگانه موضوع روحیه بخش برای بنده است. آگاه باشید و بدانید که این وضعیت گروگانگیری زیاد ادامه نخواهد داشت. بزرگترین جواب به ذهنیت سیاسی که در تلاش است تا به صورت غیرقانونی ما را در این جا نگه دارد گسترش حزب دموکراتیک خلق ها خواهد بود. به تمام شما اعتماد داشته و ایمان دارم. مطمئن باشید که به همراه خود موفقیت های بزرگی را رقم خواهیم زد. ما در اینجا بسیار با روحیه و خوب هستیم شما هم اینگونه باشید. به تمام همکاران و دوستان عزیزم سلام و عرض ادب دارم.
صلاح الدین دمیرتاش

کد مطلب: 120824  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۰  |  ساعت: ۱۳ : ۳۸

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۵:۳۳ دیده شده : ۲۴۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها