freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه گفت:نامزد حزب موتلفه در فرآیند انتخابات تا پایان مناظره‌ها قاطعانه در صحنه خواهد ایستاد.

بادامچیان نامزد حزب موتلفه اسلامی تا پایان مناظره های انتخاباتی در صحنه خواهد ماندبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اسدالله بادامچیان در اجلاس سراسری دبیران استانها و شهرستانهای حزب موتلفه اسلامی افزود: شکر خدا که به ما توفیق داد تا بتوانیم نامزد مطلوب و شایسته‌ای را برای انتخابات 96 معرفی کنیم و امیدوارم سایر دوستان اصولگرایان نیز سید مصطفی میرسلیم را نامزد موتلفه اسلامی، به عنوان گزینه اصلح جریان اصولگرایی بدانند.

وی تصریح کرد: خبر انتخاب میرسلیم که به عنوان نامزد نهایی حزب موتلفه اسلامی در برخی شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها بصورت غیررسمی اعلام شد، واکنش وسیعی در داخل و خارج از کشور داشت.

نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی همواره در مقاطع حساس و بحرانی در خدمت انقلاب بوده، گفت: امروز هم باید به نیروهای ریزش کرده‌ای که با نظام اسلامی عناد ندارند و می‌توان آنها را به آغوش انقلاب بازگرداند، کمک کرد و از ظرفیت آنها برای پیشبرد اهداف انقلاب بهره برد.

بادامچیان افزود: این یک رسالت عظیمی است که امروز روحانیت بر دوش موتلفه اسلامی قرار داده است.

به گفته وی، کسی می‌تواند ادعا کند قادر به کار کردن در دولت اسلامی است که برای خودش امتیازی نخواهد و هرچه هست را در چارچوب منویات الهی و ولایی ببیند. در همین زمینه حزبی هم می‌تواند به خوبی کار خود را انجام دهد که بدنبال دولتمرد شدن نباشد.

نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افتخار این حزب را تدوین اساسنامه توسط شهید بهشتی در سال 42 و تاکید بر تشکیل جامعه نمونه اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: ما باید فردی و افرادی را برای انتخابات‌ معرفی کنیم که تفکرات التقاطی نداشته باشند.

بادامچیان گفت: به دوستان اصولگرا گفته‌ام که جدول شاخص‌های انتخاب نامزدهای اصلح را تدوین کنید و نامزدهای مطرح اصولگرایی را نیز در آن قرار دهید؛ چنانچه فردی اصلح و افضل از نامزد موتلفه اسلامی بود، یقین دارم خود میرسلیم به نفع او کنار می‌رود.

نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: کشور به یک تحول در ساختار اداری و اقتصادی کشور نیاز دارد و سه نوع برنامه را در این ارتباط تدوین و طراحی خواهد کرد.

وی با اشاره به تشکیل جبهه‌ها و تشکل های مختلف در جریان نیروهای انقلاب، اضافه کرد: ما از همه حرکت‌هایی که برای وحدت و ائتلاف و هم افزایی در میان نیروهای انقلاب و اصولگرایان شکل می‌گیرد، استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام /

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶:۳۹ دیده شده : ۱۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۹
  • تعداد حاضران : ۱۲۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها