freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، پژمانفر در نشست هم‌اندیشی دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد، با تاکید بر لزوم یافتن راهی برای تحقق اهداف قرآنی، اظهار کرد: باید به این مسئله توجه کرد که آن‌چه ما می‌خواهیم با آن‌چه دولت‌ها قصد دارند، تفاوت زیادی دارد. دولت ها می‌گویند وقتی نمی‌توانیم از پس حقوق و دست‌مزد مردم برآییم نمی‌توانیم به این مسائل بپردازیم.

وی با اشاره به لزوم جدی گرفتن موضوعات قرآنی اظهار کرد: توصیه به برگزاری نمایشگاه در مرکز شهر به جذب این مشارکت‌ها کمک می‌کند؛ زیرا مردم راحت‌تر در معرض آن قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به اهمیت بحث تمرکززدایی خاطرنشان کرد: چرا مسابقات قرآنی اوقاف به جای برگزاری در حرم مطهر که مرکز قرآنی است، باید در برج میلاد برگزار شود؟ 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با اعتقاد  به بی‌عدالتی در توزیع منابع مدعی شد: در نمایشگاه قرآنی تهران بالای هشت میلیارد هزینه می‌شود در حالی که در مشهد با کمتر از سیصد میلیون چنین رویدادی برگزار می‌شود.

وی هم‌چنین با اشاره به این‌که «این فراکسیون فرهنگی بیشترین عضو را در مجلس داراست» اظهار کرد: با تعیین رابطان قرآنی در هر استان و معرفی آن‌ها به استانداران هر استان، تلاش داریم تا آن‌ها را در جریان کار تشکل‌های قرآنی قرار دهیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸:۵۶ دیده شده : ۲۱بار نویسنده : admin

به سراغ من اگر می آیید به سراغ من اگر می آیی به سراغ من اگرمی آیید ترجمه انگلیسی به سراغ من اگر می آیید ناظری به سراغ من اگر می آیی نرم و آهسته بیا به سراغ من اگر می آیید دگر آهسته بیاید به سراغ من اگر می آیی پشت هیچستانم به سراغ من اگر می آیی دگر آسوده بیا به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته شهرام ناظری به سراغ من اگرمی آیید به سراغ زنان می روی به سراغ زنان می روی ؟ تازیانه را فراموش نکن به سراغ زنان اگر میروی تازیانه را فراموش نکن به سراغم اگر می آیید به سراغ من اگر میایی به سراغ من به سراغ منابع پایداری اجتماعی منابع پایداری سازه ها منابع پایدار بانک منابع پایدار بانکی جذب منابع پایدار بانکها منابع پایدار آب پایداری منابع آب توسعه پایدار منابع آب مدیریت پایدار منابع آب توسعه پایدار منابع آبی حکمرانی پایدار منابع آب مدیریت پایدار منابع آب زیرزمینی سایت مدیریت پایدار منابع آب تعریف مدیریت پایدار منابع آب شاخص های پایداری منابع آب پایداری منابع انسانی مدیریت پایدار منابع انسانی پایداری در مدیریت منابع انسانی پایداری در منابع انسانی توسعه پایدار منابع انسانی منابع پایدار منابع معماری پایدار منابع طبیعی پایدار ‌برای فعالیت‌های قرآنی باید به سراغ منابع پایدار برویم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها