freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حشمت‌الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: معتقدم این واقعی‌ترین نوع آتش‌بس در سوریه در 6 سال اخیر است به این دلیل که عملاً این آتش‌بس گویای شرایط میدانی سوریه است. در گذشته زمانی که آتش‌بس انجام می‌شد طرف‌های درگیر به دلیل اینکه واقعیت امنیت در سوریه را قبول نمی‌کردند به نتیجه نمی‌رسیدند.

وی با اشاره به وجود دو راهبرد رقیب در سوریه،‌ یادآور شد: یکی از این راهبردها تقدم ثبات بر تغییرات سیاسی و سیاست و دیگری تقدم سیاست و تغییرات سیاسی بر ثبات است. راهبرد اول از سوی جمهوری اسلامی ایران،‌روسیه و سوریه دنبال شده و ایران بانی اصلی این راهبرد بوده که به تدریج کشورهای دیگر هم به آن‌ها اضافه شدند. به طوری که از 68 کشور فعال در ماجرای سوریه فقط چند کشور مثل عربستان و برخی کشورهای مرتجع مخالف این راهبرد هستند.

وی ادامه داد: راهبرد دیگر معتقد به سرنگونی بشار اسد و ورود به فضای ثبات است. در واقع این راهبرد تقدم اسلحه بر مذاکره را دنبال می‌کند و یک راهبرد انحرافی است که قربانی می‌گیرد. ما شاهد این بودیم که حمایت‌های مستشاری ایران و سیاست‌های روسیه زمینه را به گونه‌ای فراهم کرد که راهبرد تقدم ثبات و سیاست خود را نشان داد و به رغم این‌که مخالف نظر متحدان منطقه‌ای مثل رژیم صهیونیستی و کشورهای مرتجع منطقه بود با آن کنار آمدند و اکنون شرایط استقرار آتش‌بس فراهم شده است.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب با بیان این‌که «نباید به تحولات آینده سوریه بی‌تفاوت بود»، یادآور شد: راهبردهای مبتنی بر بی‌ثباتی کماکان فعال هستند ولی روز به روز جایگاهشان از بین می‌رود. مهمترین عاملی که به راهبرد تقدم ثبات بر سیاست کمک کرد درک روزافزون مردم سوریه اعم از اهل سنت و علویان بود که راهبردی که ایران، روسیه و سوریه در مورد تقدم استقرار ثبات بر تغییرات سیاسی دنبال می‌کنند به سود مردم است. این موضوع در آزادسازی حلب هم خود را نشان داد و به این جهت می‌توان گفت که آتش‌بس فراگیر در سوریه واقعی‌تر از همیشه است.

وی با تأکید بر این‌که «بعد از این گروه‌های شکست خورده در حوزه سیاسی منزوی‌تر می‌شوند» ادامه داد: بازیگران مهم باید به جای عجله کردن برای تقسیم غنایم سیاسی ابتدا با صبر بقایا و ریشه‌های تروریسم را بخشکانند؛ چراکه هنوز امکان بازگشت تروریسم و ناامنی وجود دارد و باید ریشه‌های تروریسم، بی‌ثباتی و ناامنی خشکانده شود و حاکمیت ملی مستقر شود و تغییرات سیاسی بعد از آن شکل بگیرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸:۵۹ دیده شده : ۱۸بار نویسنده : admin

در سوریه چه خبر در سوریه چه خبره در سوریه چه خبر است؟ در سوريه چه خبر است امروز در سوریه چه خبر بود امروز در سوریه چه خبر ازجنگ در سوریه چه خبر؟ در سوریه چه می گذرد سوریه چه می گذرد آنچه در سوریه می گذرد در سوریه حق با کیست سوریه در آخرالزمان سوريه در آخرالزمان حوادث سوریه در آخرالزمان اوضاع سوریه در آخرالزمان وضعیت سوریه در آخرالزمان وقایع سوریه در آخرالزمان تحولات سوریه در آخرالزمان سرنوشت سوریه در آخرالزمان سوریه آخرالزمان سوریه در روایات آخرالزمان در این درگه که در این درگه که گهگه شاعر در این درگه که ناگه در این درگه که گ در اين درگه كه گهگه شعر در این درگه که گهگه از کیست معنی در این درگه که گهگه شاعر در این درگه که شاعر شعر در این درگه که گهگه در این درگه که که که شود در این بن بست در این بن بست احمد شاملو در این بن بست داریوش در این بن بست ظلمانی دانلود در این بن بست داریوش آهنگ در این بن بست داریوش شعر در این بن بست احمد شاملو شعر در این بن بست شعر در این بن بست شاملو متن در این بن بست داریوش در این دنیا در این دنیا تک و تنها در این دنیای بی حاصل در این دنیای مغموم و فانی در این دنیا که مردانش عصا در این حصار بشکن در این حصار بشکن همایون در این حصار بشکن شفیعی کدکنی در اين حصار بشكن شعر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن دانلود اهنگ در این حصار بشکن نفسم گرفت امشب در این حصار بشکن نفسم گرفت ازاین شهر دراین حصار بشکن نفسم گرفت ازاین شب دراین حصار بشکن دراین خاک دراین مزرعه پاک در این خاک دراین خاک دراین مزرعه پاک دراین خاک دراین مزرعه ی پاک آهنگ دراین خاک دراین مزرعه پاک در اینجا چهار زندان است در اینجا چهار زندان است دانلود در اینجا چار زندان است شاملو در اینجا چار زندان است با صدای شاملو در اینجا چار زندان است دانلود شعر در اینجا چهار زندان است متن در اینجا چار زندان است در اینجا چهار زندان است به هر زندان دانلود دکلمه در اینجا چار زندان است متن شعر در اینجا چار زندان است در اینجا چار زندان است در اینجا چار زندان است Mp3 شعر در اینجا چار زندان است شاملو کشور راین راههاي كشور راههای کشور هواشناسی راههاي کشور راههای کشور ایران راههای کشور ترافیک راههای کشور نقشه راههای کشور مسافت وضعيت راههاي كشور اطلاعات راههاي كشور نقشه راههاي كشور راهداری کشور سایت راهداری کشور شماره راهداری کشور اطلاعات راهداری کشور سامانه سازمان راهداری کشور شماره تلفن راهداری کشور رئیس سازمان راهداری کشور اداره کل راهداری کشور راهداران کشور تلفن راهداری کشور راهها کشور راههای کشور وضعیت راهها کشور نقشه راهها کشور اطلاعات راهها کشور در سوریه سوریه در حال سقوط سوریه در زمان ظهور سوریه در 24 ساعت گذشته در این راستا به انگلیسی در این عمری که میدانی در این سرای بی کشور رابرت کخ کشور رابرت کوچ کشور راواندا بازیگران مهم در سوریه ریشه‌های تروریسم در این کشور را بخشکانند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها