freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383675/2  زمان: 16:59  1395/10/10  بازدید: 3,145

حضور چندین ساله فرزاد حسین‌خانی در تیم فوتبال مس کرمان و به نوعی چهره شدن او با پیراهن مس سبب می‌شود که اخبار پیرامون او و تیم فوتبال مس نیز خاصیت‌های ویژه خود را داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، این اتفاق در تیم‌های دیگر و بازیکنان چهره‌ی آن‌ها نیز رخ داده است مثل رحمتی و مجیدی در استقلال، کریمی در پرسپولیس، نویدکیا در سپاهان، هوری در نفت آبادان و چند بازیکن انگشت شمار دیگر فوتبال ایران که با تداوم حضورشان در تیم‌های خود همیشه به گونه‌ای دیگر در دیدرس قرار داشته‌اند و صحبت‌ها و حرف و حدیث‌ها در مقاطع گوناگون فصل به طور متفاوتی برای آن‌ها طرح می‌شده است. حالا قرار گرفتن او در لیست بازیکنان جدا شده از مس در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ دسته یک کشور نیز موجی از واکنش‌های متفاوت نسبت به این موضوع را در پی داشته است.


البته حسین‌خانی پیش از این در دو مقطع تاریخ، یک بار کاملا در آستانه جدایی از مس بود و یک بار نیز برای نیم فصل از مس جدا شد تا این اتفاق سبقه تاریخی نیز داشته باشد. در یک مقطع اختلاف شدید فرهاد کاظمی با فرزاد حسین‌خانی در لیگ برتر سال 86 بود که سبب شد حسین‌خانی به دنبال دریافت رضایت خود از باشگاه برای جدایی هم باشد اما با مخالفت مدیران و البته کنار رفتن کاظمی از نیمکت مس در بازی‌های برگشت آن زمان حسین‌خانی در مس ماندگار شد.

بار دوم نیز در سالی بود که مس به لیگ یک سقوط کرد و فرزاد حسین‌خانی با مصاحبه‌ای تند به مدیریت شرکت مس تاخت و همین سبب شد که او برای یک نیم فصل و تا زمانی که مصاحبه‌ی قبل خود را تلطیف نکرد، از لیست مس خارج شود. این بار ظاهرا اختلاف نظر حسین‌خانی با مدیریت باشگاه مس که از ابتدای این فصل رقابت‌های لیگ دسته اول کاملا مشهود بود، سبب می‌شود که بار دیگر او از جمع نارنجی پوشان جدا شود.


از زمان روی کار آمدن مدیریت جدید باشگاه مس در ابتدای فصل نقل و انتقالات لیگ یک این فصل، مشخص بود که حسین‌خانی خیلی آب مشترکی در جوی مدیران فعلی باشگاه ندارد. این موضوع زمانی به اوج رسید که بر سر تمدید قرارداد حسین‌خانی در این فصل از رقابت‌های لیگ یک چالش اساسی پیش آمد. هرچند کادر فنی مس برای حضور این بازیکن اعلام نیاز کرده بود و باشگاه نیز با او وارد مذاکره شد اما حسین‌خانی صراحتا اعلام کرده بود که برای دریافت مطالبات سال‌های قبل خود شروط اساسی دارد و از همین حیث قرارداد خود را با تیم تا روزهای آخر نقل و انتقالات امضا نمی‌کرد.

در جریان همان مذاکرات سردی و اختلاف نظر اساسی میان مقامات باشگاه و کاپیتان تیم کاملا مشخص بود و طرفین خیلی تمایلی برای کار کردن با یکدیگر چه در ظاهر و چه در باطن نداشتند که این سبب شد تمدید قرارداد حسین‌خانی تا روزهای آخر نقل و انتقالات در پرده‌ی ابهام باشد. به هر شکل با حصول توافق سرانجام حسین‌خانی و امجد مسعودزاده، مدیرعامل باشگاه در کنار یکدیگر عکس یادگاری خود را بابت امضای قرارداد گرفتند به این امید که اختلافات و رابطه‌ی نه چندان خوبی که وجود داشت در طول بازی‌های لیگ گرم شود.


اما با نتیجه نگرفتن تیم، مشخص بود که این چالش به قوت خود ادامه خواهد داشت و حتی ریش سفیدی برخی در این میان نیز نتیجه بخش نبود... در طول اردوها و تمرینات تیم نیز این رابطه‌ی سرد کاملا به چشم می‌خورد و حتی در برخی مواقع مثل اردوی تیم پیش از بازی با استقلال تهران دردسرساز هم می‌شد...

این موضوع کاملا اثر خود را در تیم نیز گذاشته بود و به هرشکل زمانی که کاپیتان و بزرگتر تیم با مدیریت باشگاه اختلاف داشته باشد و این اختلاف کم کم کاملا هم علنی شود، مشخص می‌شود که بر روی کلیت تیم تاثیرات خود را می‌گذارد که متاسفانه این اتفاق روی روند کلی تیم فوتبال مس نیز چه در تمرینات و چه در اردوها اثر می‌گذاشت که به هرحال بخشی از نتایج تیم نیز منشا در همین موضوع داشت.


در نهایت با نزدیک شدن به روزهای پایانی نیم فصل اول این اختلاف نظر و این رابطه‌ی سرد حل نشد که نشد تا سرانجام موعد تصمیم‌گیری جدیدی برسد... برای نزدیک شدن طرفین اختلاف، در روزهای پایانی نیم فصل حتی جلسات مشترکی هم گذاشته شد اما نتیجه خاصی در بر نداشت. در نهایت با یک تماس تلفنی باشگاه و اعلام نظر مقامات کمیته فنی و هیات مدیره با کاپیتان تیم، وی جدایی خود را از باشگاه می‌پذیرد و خواهان دریافت نامه‌ی کتبی این موضوع از باشگاه می‌شود که به هرشکل روز چهارشنبه این موضوع رسما اعلام می‌شود.
خیلی‌ها آرزو می‌کنند که ای کاش این اختلاف نظر پیش نمی‌آمد و یا این مسئله به خوبی و خوشی حل می‌شد تا تمام توان دو طرف در خدمت هم برای تیم مس در این فصل کار را پیش می‌برد؛ اما به هرشکل این موضوع حل نشد تا یک جدایی تلخ اما لازم اتفاق بیفتد، جدایی پرسروصدایی که تاثیراتش همچنان ادامه خواهد داشت.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵:۲۵ دیده شده : ۱۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۴۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها