freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


میزان هیجان و آدرنالین ترشح شده در حین این بازی به‌قدری بالاست که افراد کمی حاضر می شوند آن را برای یک بار هم که شده تجربه کنند.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مرد برزیلی که برای گذراندن تعطیلات خود تصمیم می گیرد به سراغ ورزش هیجان انگیز بانجی جامپینگ برود شاید هرگز انتظار وقوع چنین حادثه ای را در حین پریدن نداشت.

میزان هیجان و آدرنالین ترشح شده در حین این بازی به‌قدری بالاست که افراد کمی حاضر می شوند حتی یک بار هم که شده آن را تجربه کنند، اما فابیوی 37 ساله با شجاعت تمام خود را آماده پریدن می کند. پس از فراهم شدن مقدمات او می پرد. ارتفاع 70 متری طی چند ثانیه طی شده و خانواده منتظر در آغوش گرفتن پدر خود بودند. اما در یک لحظه تمام برنامه ریزی ها بهم می خورد. طنابی که فابیو را نگه داشته بود کمی بلندتر از میزان استاندارد بود و همین امر باعث شد تا سر مرد جوان با شدت زیاد به زمین برخورد کرده و متلاشی شود.

گویا در لحظات آخر قبل از پرش پسر نوجوان خانواده اصرار می کند که همراه پدر بپرد اما اطرافیان او را منصرف می کنند تا سرنوشت، پدر را تنها قربانی این حادثه شوم کند.

لذتی که منجر به مرگی دلخراش شد + فیلم
انتهای پیام/
منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳:۳۶ دیده شده : ۱۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها