freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا عین‌الله شریف‌پور در مراسم گرامیداشت 9 دی در شهرستان شوط خطاب به مسئولین منطقه آزاد ماکو اظهار کرد: ما به خاطر اقدامات‌تان از شما تشکر می‌کنیم ولی باید در کنار احداث پارک و نمایشگاه بستر اشتغال برای جوانان هم فراهم شود.

وی با بیان این‌که «9 دی یک حماسه کم‌نظیر بود» اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در فتنه 88 در خواب خرگوشی به سر می‌بردند و در تلاش برای نابود کردن انقلاب اسلامی از درون نظام بودند که با خواست خداوند این فتنه خنثی شد. امروز نباید از موضوع مقاومت و فلسطین کوتاه بیاییم. لعنت خداوند بر کسانی باد که در فتنه 88 آمدند و شعار( نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران)سر دادند. تمام این ادعاها هدفمند بود و تنها با بصیرت می‌توان فهمید که امروز حفاظت و حراست از این انقلاب یک تکلیف الهی است.

وی گفت:  امروز مدافعان حرم در کشورهای اسلامی وظیفه خود را انجام می‌دهند تا دشمن نتواند از طریق ایجاد تفرقه به اهداف شوم خود در منطقه دست یابد و ما باید با نگرشی درست از دشمن، شناخت دقیق‌تری  داشته باشیم.       

 این نماینده مجلس با اشاره به این‌که «اولویت اول معیشت مردم است و امروز جوان‌های ما از بیکاری خانه‌نشین شده‌اند» وزن مدیریت و هیئت مدیره منطقه آزاد ماکو را مورد توجه قرار داد و گفت: ما به خاطر اقدامات‌تان از شما تشکر می‌کنیم اما شما در اولویت‌ها دچار خطا شده‌اید و امروز جوان‌های ما از بیکاری خانه‌نشین شده‌اند. با زیر مجموعه بودن  این مناطق در نهاد ریاست جمهوری، نظارتی دقیقی از طرف مجلس بر این مناطق صورت نمی‌گرفت ولی حالا دقت مجلس برروی مناطق آزاد بیشتر می‌شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹:۲ دیده شده : ۲۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها