freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، محمدرضا تابش  در مراسم تجلیل از دست اندرکاران تیم فوتبال ساحلی برسام اردکان با اشاره به تاثیرات ورزش قهرمانی و همگانی اظهار کرد: این پدیده باعث ارتقای سلامت جامعه و کاهش بزه‌های اجتماعی می‌شود و در زمانه‌ای که هجمه‌های فرهنگی گسترش یافته است نیاز به حمایت بیشتری دارد.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور در ادامه به پیش بینی احکام مناسب در قانون برنامه برای حمایت از ورزش اشاره کرد و گفت: تصویب نهایی و اجرایی شدن این احکام می تواند نوید خوبی برای آینده ورزش کشور باشد.

وی مشارکت واحدهای صنعتی شهرستان در بخش ورزش و حفاظت محیط زیست را ضروری دانست و از همه کارآفرینان و سرمایه گذاران خواست تا توجه لازم را داشته باشند.

وی همچنین از مدیریت شرکت برسام که نسبت به حمایت از ورزش قهرمانی و استعدادیابی در سطح منطقه اقدام نموده است قدردانی کرد و خواستار حمایت مسئولان از واحدهایی شد که برای اعتلای شهرستان و ایفای تعهدات اجتماعی شان تلاش می‌کنند.

در این مراسم که با حضور نماینده مردم اردکان، مدیرکل ورزش و جوانان استان، امام جمعه، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان برگزار شد؛ از بازیکنان و دست اندرکاران تیم فوتبال ساحلی برسام اردکان که در اولین سال حضور توانست در لیگ برتر و رده های مختلف سنی نمایش قابل قبولی را به جا بگذارد تقدیر شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹:۵ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۸
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها