freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرنگار ایسنا حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری در مراسم گرامیداشت 9 دی در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) افزود: 9 دی بصیرت عمیقی را از مردم ایران به نمایش گذاشت و همه توطئه‌های دشمن را خنثی کرد و آخرین میخ را بر پیکره تابوت فتنه‌گران زد.

وی با بیان این‌که «9 دی عشق و علاقه مردم را نسبت به اهل بیت(ع) و ارزش های دینی به خوبی نشان داد» افزود: فتنه‌گران قصد داشتند با فتنه خود نظام را از میان ببرند اما مردم در این روز  با حضور گسترده خود بساط فتنه و فتنه‌گری را برچیدند. 9 دی نقطه عطفی است در تاریخ انقلاب و یوم اللهی می‌باشد که نمی‌توان تنها آن را یک راهپیمایی قلمداد کرد این روز یک پیچ تاریخی مهمی بود که فراموش شدنی نیست.

وی اظهار کرد: ملت ایران باید هوشیار باشند و بدانند که دشمن درجهت براندازی نظام با ابزارهای نوین و جدیدی به میدان آمده است. دشمن حتی با ایجاد جنگ‌های نیابتی آن هم با کمترین هزینه‌ای در منطقه در جهت براندازی حکومت‌های قانونی تلاش می‌کند که نمونه‌های آن را در سوریه و عراق شاهد هستیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان با شیوه‌های دیگری نیز برای براندازی نظام تلاش می‌کنند و در قالب انقلاب‌های مخملی اهداف خود را پیش می‌برند. دشمن در جریان 88 با فتنه و حیله‌گری قصد داشت با روش‌های نرم در براندازی نظام گام بردارد اما بصیرت و آگاهی ملت ایران دشمن را ناکام گذاشت.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹:۷ دیده شده : ۱۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها