freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383713/8  زمان: 18:42  1395/10/10  بازدید: 507

عضو کادر فنی تیم سایپا  ومدافع سابق تیم ملی اشتباهات داوری را علت اصلی نتایج ضعیف سایپا می داند .

به گزارش "ورزش سه"، او در ادامه گفت: برابر تیم های فوتبال نفت،تراکتورسازی ،سپاهان وصبا به نحو بارزی اشتباهات داوری روی کار ما اثر گذاشت.ضمن اینکه نتیجه گیری نه چندان خوب سایپا را ناشی از ،حضور 9 بازیکن تازه در تیم ومصدومیت برخی از بهترین یاران  تیم هم می دانم . مهدی ترابی،علی قلی زاده ،الساندرو فیلیپ وحامد شیری کسانی بودند که اگر در ترکیب قادر به بهره گرفتن از آنها بودیم در صورت بروز مشکلات داوری هم عملکرد بسیار بهتری داشتیم .


دستیار اول فرکی ادامه می دهد :اگر گلر خارجی ما یعنی الساندرو فیلیپ مصدوم نمیشد امروز به عنوان بهترین گلر لیگ برتر او را می شناختند .

 

فلاحت زاده در پایان ضمن حمایت از فرکی اعلام کرد ،باشگاه سایپا مدیریتش ورزشی است وبه همین علت شناخت خوبی از جامعه فوتبال دارد ومی داند که مربی بزرگی مثل حسین فرکی در صورت استعفا هم باید در تیم بماند که البته واکنش مدیران خوب ما هم همین بود ،مگر در فوتبال ما از حسین فرکی مربی بزرگتر وبهتری داریم ؟مدیران ما با علم بر این واقعیت در نیم فصل دوم شاهد خواهند بود که سایپا از تیم های برتر نیم فصل دوم باشد وبا عملکرد خوب به جمع تیم های یک رقمی برسد .


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۴:۱۷ دیده شده : ۱۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۲۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها