freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مایکروسافت ماه اکتبر از آل‌این‌وان خود به نام سرفیس استودیو رونمایی کرد که در واقع رقیب سرسختی برای محصولات سری آی‌مک اپل است. از آنجایی که آی‌مک اپل طی یک سال گذشته ارتقایی نداشته، مایکروسافت زمان خوبی را برای معرفی کامپیوتر بدون کیس خود انتخاب کرده است. این ادعا با گزارش دیجی‌تایمز تأیید می‌شود.

بر اساس گزارش جدیدی که توسط دیجی‌تایمز منتشر شده است؛ مایکروسافت ابتدا سطح توقع خود از فروش سرفیس‌ استودیو را پایین نگه داشته و تنها سفارش ۱۵ هزار دستگاه را داده است. اما بعد از معرفی این محصول، به نظر می‌رسد با استقبالی باورنکردنی روبرو شده و سفارش خود را به دو برابر، یعنی ۳۰ هزار دستگاه افزایش داده است. با این اوصاف مایکروسافت می‌تواند نسبت به آینده خوش‌بین باشد و حتی ۳۰ هزار دستگاه دیگر را برای سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ آماده کند.

البته باید اشاره کنیم که این سفارش‌ها لزوما به‌طور کامل فروخته نشده‌اند. با این وجود، در شرایط فعلی این احتمال نیز وجود دارد که افزایش تولید مایکروسافت درواقع به اندازه‌‌ای باشد که مورد تقاضای مشتریان است. ضمن اینکه این آمار و ارقام هنوز به‌صورت رسمی توسط مایکروسافت اعلام یا تأیید نشده است و فعلا همه چیز در حد شایعه و یک گزارش است.

اما در مجموع به نظر می‌رسد بازخوردها نسبت به کامپیوترهای سرفیس استودیو مثبت بوده و مایکروسافت مسیر موفقیت‌آمیز جدیدی را خلق کرده است.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۳:۲۰ دیده شده : ۲۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها