freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383751/40  زمان: 20:00  1395/10/10  بازدید: 2,350

سرمربی جوان آبی ها با شرایطی به استقبال نیم فصل دوم لیگ می رود که ساخت استقلالی متفاوت از گذشته مهمترین هدف او خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، با اعتراف علیرضا منصوریان در آخرین نشستهای خبری مبنی بر اینکه هیچگاه تصور نمی کرد که در استقلال روزهای این چنین دشواری را سپری کند، طبیعی است که چهره ی او با آنچه در پیش از این از او سراغ داشتیم، متفاوت باشد.


سرمربی آبی ها که البته هنوز هواداران این تیم در ورزشگاه ها تمام و کمال از او حمایت می کنند و در محل تمرین نیز محبوبیتی دست نیافتنی میان دو آتشه ها دارد، روزهای دشواری را پشت سر می گذارد. هر تصمیم او می تواند تاثیر زیادی در آینده کاری و البته نتایج این تیم داشته باشد.

منصوریان با پشت سر گذاشتن یک نیم فصل سخت در استقلال، در آستانه نیم فصل دوم لیگ برتر قرار دارد و به خوبی می داند با تکرار آنچه در نیم فصل اول به نمایش گذاشته ادامه کار او در جمع آبی ها با تردید های زیادی همره است. به همین دلیل سرمربی جوان آبی ها باید در تعطیلات لیگ با مدیریت حواشی این تیم، به دنبال ساخت استقلالی متفاوت از گذشته باشد؛ استقلالی مانند آنچه هواداران این تیم در دیدار برابر سپاهان اصفهان نظاره کردند و وعده او به هواداران پیش از شروع فصل بوده تا منصوریان با وفا به عهدی که در ابتدای فصل انجام داده بود، دوباره شایستگی هایش را به هواداران و اهالی فوتبال نشان دهد.

 

 

 

عکس: امیرحسین خیرخواه


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۲:۱۸ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها