freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383748/2  زمان: 19:41  1395/10/10  بازدید: 2,493

تیمی که ابتدای فصل با عجله و تاخیر فراوان آماده حضور در لیگ برتر شد از همان ابتدا آنقدر با صلابت و اقتدار ظاهر شد که اهالی فوتبال را به تعجب واداشت.

به گزارش "ورزش سه"، تیم نفت تهران که در آخرین روزهای باقی مانده تا لیگ برتر به بخش خصوصی واگذار شد به رغم اینکه در آخرین فرصتها اقدام به جذب علی دایی و تعدادی از بازیکنان جدید کرد اما در نمایش فوتبال زیبا و کسب نتیجه آنقدر موفق بوده که حالا نمره ای جز بیست نمی شود به مجموعه دوست داشتنی نفت تهران داد.آنها در مسابقه حساس نیمه نهایی جام حذفی مقابل سپاهان نیز دست به کار بزرگی زدند و با شکست سپاهان در خانه اش صعودی شیرین به فینال جام حذفی داشتند.


وحید حمدی نژاد که از بازیکنان خوب و تاثیرگذار نفت در این فصل بوده در گفت و گویی کوتاه با ورزش سه راز این موفقیت را برملا می کند.


*پیروزی مقابل سپاهان آنهم در اصفهان تا حدودی غیر قابل پیش بینی بود.به خصوص اینکه این اواخر سپاهان در شرایط آماده ای قرار داشت.
بله کاملا درست است.شاید در پیش بینی های قبل از بازی کمتر کسی پیروزی نفت را پیش بینی می کرد اما بچه ها واقعا تلاش کردند و همدل و متحد کاری بزرگ صورت گرفت و نقطه عطفی بود که در تاریخ باشگاه نفت ثبت خواهد شد.چون شکست دادن سپاهان با بازیکنان جوان و خوبش و مقابل هوادارانش کار آسانی نیست.اما بچه ها نشان دادند که تیم نفت استحقاق قهرمانی را دارد.


*موفقیتهای نفت به صورت مقطعی و اتفاقی نبوده و استمرار آن باعث شده که تیم شما در لیگ برتر هم یک مدعی باشد.راز این موفقیت چیست؟
من به جرات می توانم بگویم که بیشترین تاثیر در موفقیت و اتحاد بچه های نفت را علی دایی داشته است.دایی زمانی هم که خودش فوتبال بازی می کرد تعصب و غیرت و پشتکار مثال زدنی و کم نظیری داشت و حالا هم که به عنوان مربی فعالیت می کند همان حس خواستن و غیرت و پشتکار را به نحو احسن به تیم تزریق کرده و بچه ها با تمام وجود دستورات تاکتیکی علی آقا را در زمین پیاده می کنند و نتیجه هم این شده که تیم ما در هر دو جام مدعی کسب عنوان قهرمانی باشد.فوتبال ایران باید قدر آقای دایی را بداند و همیشه مورد تکریم و احترام فراوان باشد.


*ظاهرا بدهی فصل قبل باشگاه به بعضی بازیکنان هنوز پرداخت نشده است.وضعیت پرداختی ها در این فصل چطور بوده؟
بله از فصل قبل بچه ها هنوز هم از باشگاه طلب دارند اما از وقتی مدیریت جدید باشگاه را در اختیار گرفته اوضاع کاملا روبراست و پرداختی ها هم به موقع بوده و امیدوارم که تیم خوب نفت در جام حذفی به عنوان قهرمانی برسد و کل مجموعه باشگاه ثمره تلاش زحمت خود را ببینند.

گفتگو از سیدجواد موسوی


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۲:۳۵ دیده شده : ۲۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها