freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383723/40  زمان: 18:58  1395/10/10  بازدید: 16,137

هافبک دفاعی آبی ها در اولین جلسه تمرینی پس از شروع نیم فصل دوم در کنار سایر بازیکنان بی مشکل تمرین کرد.

به گزارش "ورزش سه"، روزبه چشمی 295 روز بعد از مصدومیت شدیدی که در دیدار برابر پدیده مشهد در لیگ پانزدهم با آن رو به رو شد، در تمرین گروهی آبی ها حاضر شد و توانست تا پایان تمرین شاگردان منصوریان را همراهی کند.


چشمی که بعد از مصدومیت او روند نزولی استقلال مظلومی آغاز شد بعد از یک عمل جراحی سخت و البته ماه های فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی با شروع تمرینات آبی پوشان برای نیم فصل دوم لیگ برتر، در کنار سایر بازیکنان حاضر شد و با توجه به روحیاتی که این بازیکن دارد تمرین استقلال روز جمعه با خنده و شوخی های او با سایر بازیکنان همراه بود تا بی توجه به مصدومیت سختی که پشت سر گذاشته، بازگشت امیدوارکننده ای به تمرین استقلال داشته باشد.


استقلال در لیگ پانزدهم با استفاده از زوج چشمی و ابراهیمی در دفاع  و حمله بسیار عملکرد بسیار خوبی داشت و حالا منصوریان می تواند امیدوار باشد تا با بازگشت چشمی در هفته های آینده و با استفاده از این زوج امتحان پس داده استقلال در خط میانی از این بلاتکلیفی خارج شود. البته این موضوع نیازمند این است که استقلال منصوریان مانند دیدار با سپاهان به سیستم 1-3-2-4 بازگردد تا امکان استفاده همزمان از این دو بازیکن در پستهای تخصصی در زمین امکان پذیر باشد.

 

دوران افت استقلال از فصل گذشته با مصدومیت این بازیکن آغاز شد و حالا هواداران این تیم امیدوارند تا با بازگشت چشمی، استقلال دوباره به روزهای خوب خود بازگردد. روزبه چشمی به عنوان اولین بازیکن به لیست منصوریان اضافه خواهد شد و شاید با توجه به دردسرهای خرید بازیکن در نیم فصل لیگ، این بازیکن مهمترین بازیکن جدید استقلال باشد.

 

 

 

 

 

عکس: امیرحسین خیرخواه


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۳:۵۷ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها