freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383598/1  زمان: 12:10  1395/10/10  بازدید: 972

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی،گفت: جام تختی با توجه به قدمت و تداوم برگزاری آن معتبرترین جام بین المللی ورزش ایران است.

به گزارش "ورزش سه"، بهرام مشتاقی پیشکسوت کشتی کشورمان در گفت و گو با ایرنا، با بیان این مطلب افزود: با توجه به اینکه در چند سال گذشته نیز استقبال خوبی از این جام توسط کشورهای دیگر شده است، امسال شاهد این خواهیم بود که تیم های بیشتری در این مسابقات شرکت نمایند، ضمن اینکه این مسابقات برای دومین سال در سه رشته آزاد، فرنگی و پهلوانی برگزار می شود.


عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی، تصریح کرد: قرار است این مسابقات در شهر مشهد مقدس برگزار شود اما با توجه به شرایط به وجود آمده و حمایت نکردن مسئولان استانی، احتمال برگزاری این رقابت ها کم شده است.


وی افزود: فرصت بسیار خوبی به وجود آمده بود تا کشتی استان خراسان رضوی پس از برگزاری رقابت های جام یادگار امام (ره) این بار برگزار کننده مسابقات مهم و معتبر جام تختی باشند اما با وجود حمایت شهرداری و شورای شهر مشهد و درخواست پیشکسوتان و مردم کشتی دوست خراسان، تمایلی از سوی مسئولان استانی برای برگزاری این مسابقات دیده نمی شود.


مشتاقی خاطرنشان کرد: جایگاه تختی بعنوان یکی از مفاخر ورزش ایران و اسوه جوانمردی و پهلوانی بسیار بالاست و امیدوارم با تمهیدات فدراسیون کشتی و با حمایت استاندار، مسابقاتی در خور شأن وی در مشهد برگزار شود.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰:۳۵ دیده شده : ۱۸۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۱
  • تعداد حاضران : ۱۸۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها