freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

قلیچدار اوغلو:
خروج ترکیه از گرداب خاورمیانه 9 الی 10 سال به طول می انجامد
سرویس ترکیه- رئیس حزب اصلی اپوزیسیون ترکیه معتقد است کشورش خوشبینانه به 10 سال زمان نیاز دارد تا از گرداب سوریه خارج شود.
به گزارش کردپرس به نقل از تایم ترک، کمال قلیچدار اوغلو، رهبر حزب جمهوری خواه خلق در اظهاراتی با اشاره به سیاست ترکیه در سوریه گفت: مسئول سیاست شکست خورده ترکیه در سوریه حکومت ترکیه است. ما ایجاد یک منطقه امنیتی توسط ترکیه در خاک سوریه را مفید ارزیابی می کنیم ولی در این راه باید به موازنه های موجود در خاورمیانه دقت شود. اکنون سخن گفتن از سوریه یعنی سخن گفتن از ایران، روسیه، آمریکا، آلمان و ... . این موازنه ها باید با دقت فراوان تحلیل شوند. ترکیه بدترین شکست تاریخ سیاست خارجی خود را تجربه کرده است. در خاورمیانه طراح و بازیگر اصلی بودیم. ولی اکنون در داخل گرداب خاورمیانه فرو رفته ایم. کمترین زمانی که ترکیه می تواند از این گرداب خارج شود 9 الی 10 سال به طول خواهد انجامید.
وی در ادامه اظهارات خود با اشاره به رای گیری لایحه تغییر قانون اساسی ترکیه تاکیدکرد: تصور نمی کنم این لایحه حتی 330 رای برای برگزاری رفراندوم را بتواند کسب کند. از نمایندگان حزب جمهوری خواه خلق هیچ کس به این طرح رای مثبت نخواهد داد. از سایر احزاب نیز رای منفی بالایی داده خواهد شد. لایحه ای که طراحی شده یک قانون اساسی را معرفی می کند که دموکراسی را نابود خواهد کرد.

کد مطلب: 120853  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۰  |  ساعت: ۲۲ : ۳۸

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۰:۲۴ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها