freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383782/13  زمان: 00:21  1395/10/11  بازدید: 2,182

کارشناس داوری فوتبال ایران به تمجید از قضاوت بنیادی‌فر در دیدار سپاهان و نفت تهران پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، سعید مظفری‌زاده درخصوص داوری بنیادی‌فر در بازی سپاهان و نفت گفت: موعود بنیادی‌فر که با شرکت در کلاس‌های مختلف داوری داخلی و خارجی و همچنین قضاوت‌های مختلف به تجربه خوبی رسیده توانست در بازی پُر بخورد و سخت سپاهان و نفت عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهد.


او ادامه داد: هرچند بنیادی‌فر باید سعی کند تا با برخورد قاطعانه‌تر، جدی‌تر و به موقع، با اعتراضات بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها برخورد نماید تا بتواند بازی را بهتر مدیریت کند.


داور بازنشسته فوتبال ایران پیرامون صحنه پنالتی تیم نفت ابراز کرد: با خروج دروازه‌بان سپاهان و خطای او بر روی مهاجم حریف، داور به درستی نقطه پنالتی را در اواخر نیمه اول نشان داد که مطابق با قانون جریمه آن تنها یک کارت زرد بود؛ ضمن اینکه قطع حمله تیم سپاهان از سوی مدافع نفت تهران به درستی با کارت زرد داور جریمه و در نهایت به دلیل دریافت دومین اخطار با کارت قرمز همراه شد.


مظفری‌زاده درمورد صحنه پنالتی مشکوک سپاهان اظهار کرد: اوج قضاوت بنیادی‌فر اعلام پنالتی به سود تیم سپاهان در دقایق پایانی مسابقه بود که ماه عسل جای‌گیری خوب، تشخیص صحیح و شجاعت او در اعلام این تصمیم را نشان داد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰:۴۱:۴۷ دیده شده : ۱۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها