freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383784/30  زمان: 00:30  1395/10/11  بازدید: 619

سم آلاردایس، سرمربی کریستال پالاس، فاش کرد که قبل از برعهده گرفتن هدایت این تیم، یک پیشنهاد قابل توجه از لیگ چین را رد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های لیگ چین در یک سال اخیر با هزینه های هنگفت، بازیکنان و مربیان صاحب نامی را به خدمت گرفتند؛ از جمله در یک هفته اخیر که دو تیم شهر شانگهای مبلغ قابل توجهی برای خرید اسکار و کارلوس ته وز پرداختند.

 

اما آلاردایس که مدتی پیش به دنبال یک رسوایی مجبور به کناره گیری از تیم ملی انگلیس شد، ادعا کرد که یک پیشنهاد از لیگ چین را رد کرده است.

 

او به خبرنگاران گفت:" آیا پیشنهاد داشتم؟ بله. نرفتم. می توانستم بروم اما ترجیح دادم اینجا بمانم. برای یک بازیکن یا یک باشگاه، رد کردن چنین پیشنهادی دشوار است. دنیا به این سمت می رود و دنیای فوتبال را هم تغییر می دهم.

 

 

 

 

چین می خواهد به یک قدرت تبدیل شود و می خواهد این کار را با پرداخت های هنگفت و خرید بهترین ها انجام بدهد. زمان ثابت می کند که این کار درست است یا نه.

 

الان پول حرف نهایی را می زند. اما اگر ما بازیکنان درجه یک را از دست بدهیم، این روی کیفیت لیگ برتر تاثیر می گذارد. ما نمی خواهیم گرت بیل یا کریس رونالدو را از دست بدهیم اما دنیا دیگر کوچک شده و بازیکنان به راحتی سفر می کنند. کاری که ما باید انجام بدهید، پرورش بازیکنان جوان و استعدادهای بهتر است."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰:۵۵:۳۳ دیده شده : ۲۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها