freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش"دی اسپورت"، منصور ابراهیم‌زاده، در مورد شرایط مس کرمان در نیم فصل اول لیگ دسته یک گفت: نیم فصل اول هم سختی داشتیم و هم خوبی‌هایی برای ما داشت. مستحق داشتن یازده مساوی در نیم فصل اول نبودیم. باید سه یا چهار مساوی ما با برد به پایان می‌رسید و در آنصورت اکنون جایگاه مس کرمان در جدول در بالای جدول بود. از خوبی‌های نیم فصل اول هم استفاده از بازیکنان جوان بود و هارمونی که در تیم به وجود آمد. با این حال نتوانستیم خوب گل بزنیم و راحت هم گل می‌خوردیم. در نیم فصل دوم قطعا شرایط تیم بهتر خواهد شد.

وی در مورد فهرست مازاد تیم مس کرمان و قرار گرفتن کاپیتان تیم در این فهرست گفت: فهرست مازاد کادرفنی 4 نفر بود که 2 بازیکن خودشان درخواست جدایی داشتند و دو بازیکن هم در شرایطی قرار گرفتند که نتوانستیم همکاری خوبی داشته باشیم. در مورد فرزاد حسین‌خانی باید بگویم که مجموعه باشگاه به این جمع‌بندی رسید که این بازیکن در این فهرست قرار بگیرد و این تصمیم خود باشگاه بود. در نیم فصل دوم هم تیم را تقویت می‌کنیم و تاکنون کیانوش میرزایی را از راه آهن گرفتیم و بازیکنان دیگری هم جذب می‌کنیم.

سرمربی مس کرمان در مورد نیم فصل دوم و اینکه سپیدرود و ملوان خودشان را از جمع سایر تیم‌ها جدا کرده‌اند گفت: فاصله این دو تیم با سایر تیم‌ها خیلی زیاد نیست. سپیدرود فقط 4 امتیاز از تیم دوم که ملوان است بیشتر دارد و فاصله ما هم با تیم دوم جدول 7 امتیاز است. جدول لیگ یک بسیار فشرده است.

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱:۲۷:۲۱ دیده شده : ۱۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها