freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مدیر کمیته امداد شهرستان ورامین گفت: با همکاری شبکه بهداشت و درمان، کودکان دچار سوء تغذیه شناسایی و برای درمان به این نهاد معرفی می شوند.

رفع سوء تغذیه کودکان زیر 6 سال در میان مددجویانمهدی سامانی مدیر کمیته امداد شهرستان ورامین در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: فعالیت‌های کمیته در بخش های بهداشتی، بیمه درمان پایه و مکمل به مددجویان ارائه شده که رسیدگی به سالمندان و نیازمندان از اولویت‌های این نهاد است.

وی در ادامه گفت: رفع سوء تغذیه کودکان زیر 6 سال از جمله اقدامات بهداشتی این سازمان بوده که با همکاری شبکه بهداشت و درمان این کودکان شناسایی و به کمیته معرفی شدند که در صورت بهبود یافتن، از سیستم خارج و افراد جدید وارد این چرخه می شوند.

سامانی تصریح کرد: طرح غربال گری برای زنان سرپرست خانوار به منظور شناسایی بیماری های زنان برای این افراد انجام می شود ، همچنین بیمه تکمیلی مددجویان شامل فرانشیز دارو، بستری، هزینه نگهداری سالمندان، آزمایشگاه است.

مدیر کمیته امداد شهرستان ورامین در پایان با بیان اینکه کمک خرید مسکن مددجویان در قالب پرداخت وام بلاعوض انجام می شود، گفت: در این راستا بیش از 80 میلیون تومان وام بلاعوض به مددجویان تحت حمایت ارائه و همچنین کمک هزینه اجاره مسکن برای 64 خانواده و تعمیر مسکن47 خانوار نیازمند از محل منابع امداد پرداخت شده است.

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۸:۲۲:۰ دیده شده : ۱۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها