freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: دولت عربستان چه در حج سال گذشته که تعداد زیادی از حجاج ایرانی به شهادت رسیدند و چه سنوات گذشته نشان داده‌اند که مدیریت صحیحی در مناسک حج ندارند و ضعف دولت عربستان در این زمینه مشهود است.

وی با اشاره به برخی بی‌مهری‌ها به زائرین، روحانیون و دانشجویان ایرانی در مراسم حج تصریح کرد: در عین حال مراسم حج یکی از واجبات اسلام است و دولت عربستان باید برای حفظ شعائر دینی، وحدت امت اسلامی و برائت از مشرکین تضمین کافی را به جمهوری اسلامی بدهد.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس با بیان اینکه سازمان حج و زیارت باید از دولت عربستان تضمین امنیت و آرامش دریافت کند تصریح کرد: حوادثی مثل فاجعه منا و بی‌حرمتی به زائران جوان ما در فرودگاه جده از جمله مسائلی هستند که ما به سادگی از کنار آن‌ها نمی‌گذریم و معتقدیم دولت عربستان باید تضمین کافی را برای حرمت‌داری زائران ایرانی ارائه کند و منافع نظام در این زمینه تضمین شود.

این عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون فرهنگی خاطرنشان کرد: عربستان علاوه بر اینکه از مدیریت صحیحی در مناسک حج برخوردار نیست دخالت‌های بی‌جایی نیز در کشورهای منطقه دارد و جهان اسلام زخم‌خورده دولت سعودی است چرا که آن‌ها به تروریست‌ها کمک می‌کنند و دست به کشتار در کشورهای منطقه می‌زنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۸:۴۰:۹ دیده شده : ۱۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۶۸
  • تعداد حاضران : ۱۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها