freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: من فکر می‌کنم برخی انتقادات به گزارش کمیسیون تلفیق برنامه ششم وارد است. البته می‌توان بخش‌هایی از آن را مورد اغماض قرار داد اما بخشی از این ایرادات هم وارد است از جمله اینکه یکی از بندهای سیاست‌های ابلاغی رهبری در تدوین برنامه ششم کوچک‌سازی و چابک‌سازی دولت است که بر اساس آن دولت مکلف است در طول برنامه ششم تصدی‌گری‌اش را کاهش دهد، تعداد پرسنل را به حداقل برساند و از هزینه‌های جاری بکاهد. اما برخی مصوبات برنامه ششم با اجرای این حکم مغایرت‌های جدی دارد.

وی افزود: بخشی از این موضوع به خاطر فشارهای بیرونی به نمایندگان است و بخشی هم فضاهایی است که با نگاه تخصصی به آن نگاه می‌شود اما مغایرت پیدا می‌کند. من فکر می‌کنم تا جایی که بتوانیم اصلاحاتی داشته باشیم باید این اصلاحات را در مصوبات برنامه ششم اعمال کنیم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: احتمالاً برخی احکام و بندهای برنامه ششم به دلیل مغایرت با سیاست‌های کلی مورد ایراد شورای نگهبان قرار می‌گیرد و احتمالاً نیاز به اصلاح مجدد در مجلس خواهد داشت.

پورابراهیمی در پایان با تأکید بر لزوم تدوین برنامه ششم به صورت کارشناسی، تصریح کرد: اگر در جایی بار مالی هم به دولت تحمیل می‌شود باید منبع تأمین درآمد آن نیز در نظر گرفته شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۹:۱۵:۱۰ دیده شده : ۱۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها