freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":باشگاه روسی برنامه های آماده سازی خود در تعطیلات زمستانی طولانی مدت را اعلام کرد که طی آن دو اردوی طولانی برای این تیم در نظر گرفته شده است.

 روستوف که در حال حاضر از سردار آزمون و سعید عزت الهی دو ملی پوش ایرانی در ترکیب خود بهره می برد دور جدید تمریناتش را بعد از یک ماه استراحت و تعطیلات از روز 6 ژانویه (17 دی ماه) آغاز خواهد کرد و در اردوی اول خود در امارات به مدت دو هفته زیر نظر کادر فنی تمرین خواهد کرد تا چند بازی تدارکاتی نیز انجام دهد.

روستوف که در مرحله یک شانزدهم نهایی یورو لیگ حریف اسپارتاپراگ جمهوری چک خواهد بود دومین اردوی آماده سازی را از 24 ژانویه (5 بهمن ماه) در ترکیبه برپا می کند که در این اردو قربان بردی اف شاگردانش را برای بازی با حریف چک آماده می کند، جدالی که روز 23 بهمن ماه در پراگ برگزار خواهد شد.

به این ترتیب دو ملی پوش ایرانی روستوف آخرین روزهای تعطیلات خود را سپری می کنند و باید خود را برای سفر به امارات و همچنین ترکیه در یک ماه اینده آماده کنند تا تمرینات پرفشار و سنگینی را پشت سر بگذارند.نکته جالب این جاست که فصل قبل هم در چنین برهه ای روستوف در ابوظبی اردو زده بود اما آزمون به خاطر صادر نشدن روادید سفر به امارات نتوانست تیمش را همراهی کند به همین خاطر مشخص نیست دو بازیکن ایرانی در امارات به تیم شان خواهند پیوست یا نه؟

منبع:ورزش سه


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۹:۴۷:۵۷ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها