freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ادامه اعتراضات سپرده گذاران موسسه آرمان در ایلام و واکنش استاندار/بلوکه شدن 200 میلیارد تومان از سپرده گذاران ایلامی
سرویس ایلام- در روزها و هفته های اخیر به دنبال اعلام نوعی ورشکستگی توسط شعبه های موسسه مالی آرمان در استان ایلام مردم برخی شهرستانهای استان ایلام همچنان به اعتراضات خود به مدیران شعب بانک آرمان در این استان واکنش نشان می دهند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس این مشکل از زمانی آغاز شد که سپرده گذاران با مراجعه به برخی شعب این موسسه در استان برای دریافت سپرده های خود با جواب منفی مسئولین این بانکها مواجه شدند.
به گفته برخی از این سپرده گذاران مسئولان این بانک به آنها گفته اند فعلا توانایی پس دادن طلب سپرده هایشان را در این استان ندارند.
وعده پرداخت سود 30 درصدی به سپرده گذاران بانک آرمان
دادن وعده های پرداخت سود حدود 30 درصدی سپرده از جمله دلایلی بوده که بسیاری از مردم به سپرده گذاری در این بانک روی آوردند اما بعد از مدتی رویاهایشان در این زمینه هنوز محقق نشده است.
در شهرستان بدره از حدود دو هفته پیش تعدادی از سپرده گذاران برای دریافت سپرده های خود همچنان به شعبه این بانک مراجعه اما با درهای بسته این بانک مواجه هستند.
یکی از این افراد سپرده گذار در این زمینه به کردپرس گفت: با زحمت فراوان حدود 300 میلیون ریال را که از طریق کارگری و گرفتن قرض از بستگان خود تهیه کرده به امید دریافت سود وعده داده شده توسط این بانک سپرده گذاری کردم.
جعفری افزود: اکنون مدتی است نه تنها سود خود را نگرفته ام بلکه برای دریافت اصل مبلغ سپرده ام هم با مشکل مواجه شده ام و مسئولان این بانک از پرداخت طلبم طفره می روند.
این سپرده گذار تنها یکی از افرادی است که موفق به دریافت سپرده خود نمی شود و دهها نفر در این شهرستان در انتظار دریافت پول خود از این بانک هستند.
موسسه آرمان 200 میلیارد تومان از سپرده گذاران ایلامی را بلوکه کرده است
به دنبال مشکلات به وجود آمده در این زمینه برای سپرده گذاران ایلامی استاندار ایلام به این موضوع واکنش نشان داده و خواستار عمل کردن مسئولان موسسه آرمان به وعده هایشان شد و از مسئولان بانک مرکزی خواست هرچه زودتر با تعیین تکلیف مشکل این موسسه سپرده گذاران ایلامی را از بلاتکلیفی خارج کنند.
محمدرضا مروارید در دیدار با معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی اظهار کرد: مشکلات ایجاد شده برای این موسسه گریبانگیر تعدادی زیادی از مردم این استان نیز شده و بر اساس ارزیابی های صورت گرفته این موسسه حدود 200 میلیارد تومان از سرمایه های مردم این استان را جمع آوری کرده و بلوکه شده است.
وی افزود: تعداد زیادی از مردم ایلام در مراجعات مردمی از تعیین تکلیف نشدن وضعیت این موسسه نگران هستند و امیدواریم هرچه زودتر شاهد گشایشی در این موضوع باشیم.
استاندار ایلام یادآور شد: خوشبختانه بانک مرکزی با ادغام این موسسه در بانک توسعه موافقت کرده ولی امیدواریم این فرایند با سرعت بیشتری انجام شود تا سپرده گذاران این موسسه بتوانند به سرمایه های خود دسترسی داشته باشند.
 

کد مطلب: 120918  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۰ : ۹

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷:۲۰ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها