freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383810/34  زمان: 10:15  1395/10/11  بازدید: 1,279

به نظر می رسد ترافیک در جناح راست تیم ملی کی روش را برای انتخاب نهایی بازیکن در این پست با چالش مواجه می کند. 

به گزارش "ورزش سه"، وقتی وریا غفوری به همراه پزشک تیم ملی در کمپ تیم  های ملی تمرین می کند به نظر می رسد کی روش به این بازیکن علاقمند است و با وجود مصدومیت این بازیکن را دوباره به اردوی تیم ملی دعوت خواهد کرد. البته وریا دوران نقاهت خود را به طور کامل پشت سر گذاشته و دیروز هم یکی از بازیکنان حاضر در اردوی تیم استقلال بود. 


طبیعتا رامین رضائیان گزینه اصلی کی روش برای بازی در این پست بوده و از آمادگی حسین ماهینی هم مطلع است و طبیعی است برای اردوی دبی و بازی با مراکش باز هم دست به دعوت از این بازیکن بزند. حسین پیش تر هم توسط کی روش به اردوی تیم ملی دعوت می شد اما جدایی از پرسپولیس و پیوستن به تیم ملوان برای سپری کردن دوران سربازی کمی او را از شرایط آرمانی و چشمان کی روش دور کرد. 


در هفته های اخیر محمد ایران پوریان مدافع راست تیم تراکتورسازی تبریز هم ارایه گر بازی های خوبی در لیگ برتر بوده. دستیاران کی روش عملکرد این بازیکن را یادداشت کرده اند. چندگل و چند پاس گل شاید برای حضور در اردوی تیم ملی کافی باشد و این بار نام این بازیکن را در جمع مردان کی روش ببینیم. 


خوشبختانه در ماه های اخیر ترافیک بازیکن نه فقط در این پست بلکه در همه پست ها چشمگیر بوده به طوریکه کی روش گفته برای انتخاب تیم نهایی باید ساعت ها با دستیاران خود جلسه بگذارد و گاهی به خاطر این جلسات دچار سر درد می شود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲:۱۳ دیده شده : ۲۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها