freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

عضو شورای شهر کرمانشاه در گفتگو با کردپرس مدعی شد:
گره کور ترافیک میدان امام حسین(ع) ظرف 18 ماه آینده باز می شود
سرویس کرمانشاه- عضو شورای شهر کرمانشاه گفت: با احداث یک پل روگذر ظرف 18 ماه آینده ترافیک میدان امام حسین(ع) شهر کرمانشاه برای همیشه باز خواهد شد.

محمد نبی کمری در گفتگو با خبرنگار کردپرس، با اشاره به مشکلات ترافیکی تقاطع غیر همسطح میدان امام حسین(ع) از آغاز افتتاح تا کنون، اظهارداشت: شهرداری کرمانشاه جهت برطرف نمودن این مشکل با قرارگاه خاتم الانبیاء به عنوان پیمانکار اجرای این پروژه به توافق رسیده است.
وی درخصوص اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای این طرح گفت: طبق برآورد صورت گرفته اصلاح این تقاطع حدود 32 میلیارد تومان هزینه در بر خواهد داشت که 70 درصد آن به شکل تهاتر توسط شهرداری و 30 درصد دیگر آن را استانداری کرمانشاه پرداخت خواهد کرد.
عضو شورای شهر کرمانشاه زمان اجرای شروع پروژه احداث روگذر در میدان امام حسین(ع) را از اواخر ماه جاری اعلام و تاکید کرد: طبق توافقی که با قرارگاه خاتم الانبیاء صورت گرفته است با تکمیل شدن قرارداد این پروژه و تجهیز کارگاه از اواخر ماه جاری کار احداث روگذر میدان آغاز می شود.
وی با بیان اینکه این رو گذر از سمت کمربندی غربی به سمت بلوار رودکی خواهد بود، تصریح داشت: پیمانکار قول اتمام پروژه را ظرف 18ماه آینده داده است.
کمری در پایان یادآورشد: قرارگاه خاتم الانبیاء با عقد قراردادی 120 میلیارد تومانی مجری اجرای 5 پروژه در شهر کرمانشاه خواهد بود.
گفتنی است، ساخت اصلاح تقاطع غیرهمسطح میدان امام حسین(ع)  در ضلع شمال غربی شهر کرمانشاه از سال 90 آغاز شد و در سال 92 با هزینه ای بالغ بر 120 میلیارد ریال به بهره برداری رسید اما از زمان به بهره برداری رسیدن این پروره تا کنون نه تنها در رفع مشکلات ترافیکی این نقطه از شهر موثر نبوده است بلکه مشکلات فراوانی را در این خصوص به وجود آورده است.

کد مطلب: 120934  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۰ : ۵۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰:۴۲ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها