freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":سرمربی چلسی به شایعه جدایی سنگربان تیمش در تابستان و پیوستن به رئال‌ مادرید واکنش نشان داد.

 ‌به نقل از دیلی اکسپرس، چلسی در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس عملکرد درخشانی از خود نشان داده است و با اقتدار در صدر جدول رده‌بندی جای دارد. یکی از دلایل اصلی درخشش چلسی، عملکرد خوب سنگربان این تیم یعنی تیبو کورتوا بوده است. این سنگربان بلژیکی در ۱۲ بازی اخیر آبی پوشان لندنی تنها دو گل دریافت کرده است.

خبرهای زیادی درباره علاقه باشگاه رئال‌ مادرید به جذب کورتوا و جدایی او در تابستان به گوش می‌رسد. آنتونیو کونته واکنشی قاطعانه در این زمینه از خود نشان داد و تاکید کرد اجازه جدایی را این سنگربان بلژیکی نخواهد داد.

او گفت‌: نیاز به هیچ توضیحی نیست. کورتوا از حضور در چلسی خوشحال است و بدون شک او در تیم باقی خواهد ماند. همه آنچه که درباره جدایی او به گوش می‌رسد، شایعه است. این چیزی است که می توانم آن را با قاطعیت بگویم. کورتوا در فصل جاری عملکرد درخشانی در چلسی داشته است. او نه تنها با دست بلکه با پا هم بسیار خوب ظاهر شده است. اگر نگویم که او بهترین سنگربان جهان است باید بگویم که جزو بهترین هاست. چلسی به این دروازبان نیاز دارد.

چلسی با ۴۶ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی رقابت های لیگ برتر انگلیس است و با نزدیک ترین تعقیب کننده خود ۶ امتیاز اختلاف دارد.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰:۱۳ دیده شده : ۱۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۴۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها