freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


جشنواره بازی های بومی محلی کردستان در سنندج برگزار شد
سرویس کردستان-جشنواره بازی های بومی محلی با حضور رئیس فدراسیون و مسئولین استان کردستانبه مناسبت گرامیداشت هفته وحدت به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی در مجموعه ورزشی آزادی سنندج برگزار شد.
به گزارش کردپرس جشنواره بازی های بومی محلی کردستان شامگاه دیروز جمعه 10 دی ماه در بخش های مختلف با حضور جمع کثیری از خانواده های کردستانی و به ویژه شهر سنندج برگزار شد.
در این جشنواره رئیس فدراسیون ورزش روستائی و بازی های بومی محلی کشور، مدیرکل ورزش و جوانان کردستان و فرماندار شهرستان سنندج، تعدادی از اعضای شورای شهر و مدیران شهرستانی حضور داشتند.
جشنواره بازی های بومی محلی سنندج در بخش های خنده بازار، موسیقی سنتی، هه ل په رکی، بازی های ورزشی و نمایشی و بازی گورزان برگزار شد.
هدف از برگزاری جشنواره ورزشهای بازیهای بومی و محلی نقش مؤثر آن در احیاء و ترویج ورزشهای سنتی و بازیهای بومی و محلی در میان جامعه است.
بر اساس این گزارش، شادی و نشاط، گذراندن وقت و سرگرمی، انجام مراسم آیینی و نیایش از دیگر اهداف جشنواره بازی های بومی محلی سنندج بود.
این جشنواره با همت و همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان و هیأت ورزش روستائی و بازی های بومی محلی سنندج انجام گرفت.

کد مطلب: 120944  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۱ : ۲۰

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳:۱ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۲۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها