freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سازمان فنی و حرفه ای دارای بیش از 6هزار استاندارد آموزشی در حوزه های صنعت و خدمات
سرویس کردستان؛ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به فعالیت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور عنوان کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با دارا بودن بیش از 6000 استاندارد آموزشی در حوزه های صنعت، خدمات و کشاورزی در حال فعالیت می باشد.

به گزارش کردپرس؛ «سید جمیل احمدی» اظهار کرد: این اداره کل با دارا بودن 12 مرکز ثابت دولتی در سطح استان و 125 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سالانه 3 میلیون و 500 هزار نفر- ساعت آموزش مهارتی در بخش دولتی و 1 میلیون و 250 هزار نفر – ساعت آموزش مهارتی را در بخش خصوصی به شهروندان استان کردستان ارائه می کند.

وی همچنین اضافه کرد: دوره های آموزشی این اداره کل بیشتر به صورت عملی می باشد به طوری که 25درصد از مدت زمان یک دوره آموزشی به آموزش های تئوری و 75درصد آن نیز به آموزش های عملی اختصاص می یابد .

احمدی وجود تجهیزات و مربیان توانمند از یک سو و ارائه آموزش های مهارتی منطبق با سفارش بازار کار از سوی دیگر را از جمله مزیت های نسبی این اداره کل برشمرد و گفت: یقیناً آموزش های مهارتی نمود عینی  اقتصاد مقاومتی در سطح کشور است و با توسعه و گسترش بیش از پیش آموزش های مهارتی می توان به ایجاد اشتغال مولد و پایدار در سطح کشور امیدوار بود.

کد مطلب: 120942  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۱ : ۱۴

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳:۹ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها