freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


صدراعظم آلمان مواجهه با تروریسم را امتحانی بزرگ برای دولت و ملت این کشور توصیف کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان، روز شنبه در یک سخنرانی به مناسبت سال نو میلادی خطاب به مردم کشورش گفت در حال حاضر "تروریسم" بزرگترین آزمونی است که آلمان با آن مواجه است. وی همچنین وعده داد قوانین جدیدی را به منظور بهبود اوضاع امنیتی در این کشور به اجرا خواهد گذاشت.

صدراعظم آلمان اظهار کرد این کشور در حل چالش های پیش روی اتحادیه اروپا نقشی برجسته داشته و دارد. مرکل همچنین با اشاره به جدایی انگلیس از اتحادیه اروپا گفت: «در سال 2016 برخی گمانه زنی ها درخصوص پایان جهان یا به چالش کشیده شدن دستاوردهای مهم بشری مطرح شد. یکی از این گمانه زنی ها پایان اتحادیه اروپا بود.»

مرکل در واکنش به اظهارات مقامات حزب "جایگزین برای آلمان" درخصوص ترک اتحادیه اروپا و بستن مرزهای کشور به روی پناهجویان گفت: «ما باید بر پیشبرد منافع ملی خود متمرکز شویم؛ اما هیچگاه نباید تصور کنیم با تک‌روی آینده بهتری پیش رو خواهیم داشت.»

جشن سال نو میلادی در آلمان، پس از حمله تروریستی اخیر با کامیون به بازار کریسمس برلین در سایه وحشت از تروریسم برگزار شد. عامل حمله برلین یک پناهجوی تونسی تبار بود که با درخواست پناهندگی وی موافقت نشده بود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴:۰ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها