freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

نماینده‌ جنبش تغییر در پارلمان کردستان:
اتحادیه‌ میهنی بدون اجرایی کردن توافقنامه‌ پیشین خواستار اتحاد است
سرویس عراق و اقلیم کردستان - بیستون فایق نماینده‌ جنبش تغییر در پارلمان کردستان ضمن انتقاد از مواضع اتحادیه‌ میهنی کردستان گفت که‌ این حزب در حالی که‌ هنوز توافقات انجام شده‌ با جنبش تغییر را عملی نکرده‌ است، خواستار اتحاد با این حزب است.

به‌ گزارش کردپرس به‌ نقل از پایگاه خبری خلک، پس از اینکه‌ قادر محمد جان عضو شورای رهبری مشترک اتحادیه‌ میهنی و جنبش تغییر در گفتگو با رسانه‌های حزب اتحادیه‌ میهنی گفت که‌ این دو حزب، پیش از توافقنامه‌ای که‌ در ماه‌های پیش برای ایجاد رهبری مشترک در دو حزب و اتخاذ مواضع مشترک در تحولات اقلیم امضا کردند، مسئله‌ اتحاد میان خود را، مورد بحث و بررسی قرار داده‌ و گفتگوهای رسمی را در این مورد آغاز کرده‌اند، بیستون فایق از این مواضع اتحادیه‌ میهنی انتقاد کرد.
وی با انتشار مطلبی تحت عنوان " اتحاد میان  اتحادیه‌ میهنی و جنبش تغییر" اتحادیه‌ میهنی را مسئول و عامل اصلی در عدم اجرایی شدن توافق میان این حزب و جنبش تغییر قلمداد کرده‌ که‌ طی ماه‌های گذشته‌ میان دو حزب امضا شد.
نماینده‌ جنبش تغییر در مجلس عراق در این نوشتار آورده‌ که‌ امید بسیاری وجود داشت که‌ این توافقنامه‌ عاملی برای ایجاد هماهنگی و توازن سیاسی میان احزاب اقلیم کردستان، عادی سازی اوضاع اقلیم و فعال سازی پارلمان و بهبود وضعیت معیشتی مردم شود.
وی در ادامه‌ می گوید که‌ اتحادیه‌ میهنی در حالی که‌ حاضر نشده‌ است، مفاد این توافقنامه‌ را اجرایی کند، چگونه‌ برخی از سران حزب، سخن از اتحاد دو حزب می زنند و با چه‌ توجیهی خواستار اتحاد هستند؟
بیستون فایق  خطاب به‌ برخی از سران اتحادیه‌ میهنی اعلام کرده‌ است: شما که‌ خود مانع از اجرایی شدن اقدامات ابتدایی توافقنامه‌ مشترک هستید، نمی توانید ‌زمینه‌ را برای اتحاد میان دو حزب فراهم کنید.

لینک ورود به کانال رسمی خبرگزاری کردپرس


 

کد مطلب: 120951  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۲ : ۴۹

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰:۵۱ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها