freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، زمان و محدوده‌ی طرح ترافیک شهر تهران را برای روزهای شنبه ۱۱ دی تا سه‌شنبه ۱۴ دی افزایش داد.

به گفته‌ی سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، طبق اعلام و تصمیم کمیته‌ی اضطرار شهر تهران با توجه به افزایش آلاینده‌ها در آسمان  این شهر، از روز شنبه ۱۱ دی‌ماه محدوده‌ی طرح ترافیک به محدوده‌ی زوج و فرد افزایش پیدا خواهد کرد. اجرای این طرح تا سه‌شنبه ۱۴ دی ادامه خواهد داشت.

بر اساس اعلام رئیس راهنمایی و رانندگی پلیس تهران بزرگ، زمان طرح ترافیک در این چهار روز تا ساعت ۱۹ (۷ شب) خواهد بود. تمام دوربین‌های محدوده‌ی طرح ترافیک و طرح زوج و فرد، در این روزها اقدام به ثبت ورود و خروج خودروهای فاقد طرح ترافیک می‌کنند. پس برای ورود به محدوده‌ی طرح زوج و فرد که در این ۴ روز به طرح اصلی تبدیل شده است، باید آرم طرح ترافیک داشت.

علاوه بر دوربین‌های نصب‌شده در سطح شهر، مأموران راهنمایی و رانندگی نسبت به جلوگیری از ورود به محدوده‌ی طرح و اعمال قانون اقدام خواهند کرد.

سردار مهماندار گفت:‌ «همكاران پلیس راهور در اجرای اين طرح، حضور مستمر و فعال خواهند داشت. آن‌ها ضمن جلوگيری از ورود خودروهای غیرمجاز، با خودروهای فاقد معاينه فنی، پلاک مخدوش و دودزا برخورد و اعمال قانون خواهند کرد.»

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: «توصيه‌ی من به همه همشهريان تهرانی استفاده از حمل و نقل عمومی در روزهای آلايندگی هوا و خارج نشدن غيرضروری سالمندان و كودكان از منازل در اين چند روز است. من و همه همكارانم با فعاليت شبانه‌روزی به دنبال ايجاد آسايش روحی و روانی هنگام تردد و عبور و مرور برای مردم تهران هستيم و اين اطمينان را داريم كه در اين طرح نيز آنان با ما همراه و همگام خواهند بود.»

بدین ترتیب در روزهای شنبه ۱۱ دی تا سه‌شنبه ۱۴ دی، مرزهای محدوده‌ی طرح ترافیک از جنوب بزرگ‌راه بعثت، از شمال بزرگ‌راه همت، از غرب بزرگ‌را‌ه‌های نواب و چمران و از شرق بزرگ‌راه‌ امام علی خواهد بود. ساعت طرح در این چهار روز، ۶:۳۰ تا ۱۹ خواهد بود.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴:۵ دیده شده : ۵۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها