freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383877/24  زمان: 13:40  1395/10/11  بازدید: 15,234

آخرین دقایق نیمه دوم دیدار نیمه نهایی جام حذفی، یک پنالتی به سود سپاهانی ها گرفته شد، ضربه ای که راهی به دروازه شاگردان دایی راه نیافت. 

به گزارش "ورزش سه"، دیدار تیم های نفت و سپاهان به لحظات پایانی خود نزدیک می شد و شاگردان دایی تنها یک گام تا فینال جام حذفی پیش روی خود می دیدند که سوت داور به نشانه اعلام پنالتی تمام رویاهایشان را به هم ریخت. 

 


حرکت پا به توپ فرید بهزادی کریمی با واکنش مدافع سرخ پوش مواجه شد و موعود بنیادی فر نیز بی درنگ به نشانه اعلام پنالتی در سوت خود دمید، اعلام این ضربه پنالتی که حواشی فراوانی از سوی نیمکت نفتی ها در پی داشت، پس از دقایق طولانی که از جنجال کنار زمین گذشت احسان حاج صفی که پنالتی زن این روزهای ویسی و تیمش محسوب می شود پشت توپ ایستاد و در کمال ناباوری نتوانست از این فرصت استفاده کند و توپی که برخلاف جهت حرکت فراهانی نواخته شد و راهی به دروازه نفتی ها نیافت تا سپاهانی ها آخرین تیر در ترکش خود را از دست رفته ببینند. 

 

 

 


تنها دقایقی پس از این ضربه وقت های تلف شده نیز به اتمام رسید تا یکی تلخ ترین خاطرات سپاهانی ها و کاپیتان ملی پوش این تیم در ابتدای بازی های نقش جهان رقم  بخورد، احسان حاج صفی در دقایقی که بازی به اتمام رسیده بود نای تکان خوردن نداشت و اشک های او مهمترین نکته ای است که در این دقایق به یاد همه اصفهانی ها خواهد ماند. هوادارانی که به تشویق کاپیتان خود پرداختند و در نهایت حاج صفی با مشایعت عبدالله ویسی از زمین خارج شد و اندوه فراوان خود را به رختکن زردپوشان کشاند.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴:۲۲ دیده شده : ۲۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها